Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beykoz Kiralık Villa 6+1 (Şartlı)

Jeeztro

Öne çıkan mesajlar

konuyu açarken pişman olmuştum zaten de dayanamıyorum işte.

saniyede 3 mesaj atana kadar eleştirmeden düzgün oku da, yazdığın şeyleri okurken zaman kaybetmeyelim.

hani belki birisinin işini görür dedik. 1.750 ye bizim buralarda eli yüzü düzgün 1+1 yok neredeyse.
ikincisi, 1.000m2 ev değil arsa, arazi diye de hemen dibine belirtmişim.
üçüncüsü, fotolar karanlık zaten belirttim, niyeti olan varsa zaten gelir beraber gideriz. fotodan ev kiralayacaksan sen otelde kal.
üçüncüsü, ben ahım şahım havuzlar, saunalar, serdar ortaç konserleri falan vaad ettiğimi hatırlamıyorum. 25 yıllık ev zaten. bizimkiler şubata kadar oturuyordu çıktı geldi zaten.

gören de köy evine 5.000 tl kira istiyorum sanacak.

tam tersi bir durum var burada.

her boku eleştirmek için yaşamayın. şurada yardım istiyoruz bir nevi, baltalayacak bir şey de yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

Villa mı?

villa abi. teknik olarak villa diye geçiyor. sen taylor swiftin eviyle kıyaslayacaksan mtv izlemeye devam et. dediğim gibi bok gibi eve 5.000 tl kira istemiyorum.

aynı evin ikizini zaten 3.000 tl ye verdim.
köpek olmasa burayı da düne kadar 5 kişiye vermiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

6+1 de oturdum, yok öyle 250 ye ısınmak, sizi de yalıtmaları lazım evle beraber. balta gibi olmasın da, doğrusu bu.

ısınmayla ilgili bir yorumum olmadı zaten. tabi ki 250 ye ısınmayacaksın. onu da açıklamayayım dedim. 6+1 üç katlı, her cephesi açık bir ev.

lami cimi yok doğalgaz faturası tabi ki daireden fazla gelecek.

abi ev orman içerisinde, çiçek böcek de oluyor. onları da sayayım mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

Esh said:

1.750 ye 1000m2 ev .

Abi yakacagi gaz 1500 liradan, elektrik 750den basliyo diye mi boyle fiyat?

ev 500 metre kare, yalıtım varsa kışın 250 liraya bile ısınırsın orda

pardon? asdhfuadsh. daha neler ya. istediği kadar yalıtım olsun, o evi 250'ye ısıtman mümkün değil. 100 m2, üstü altı dolu apartman daireleri kışın 200'den başlıyor ısınmaya. neyin kafası bu? :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Iste bana da ucuz geldi de, her ucuzlugun bi nedeni var sonucta.

ucuzluğu köpekten kaynaklı.

evde bir sıkıntı yok.

aynı evi aynı bahçede 3.000e verdim.

hani boya gerekir en fazla. tüm ıvırı zıvırı çalışır durumda, boya dışında bir sıkıntısı yok.

ha belirtmeyi unutmuşum evin yarısı da eşyalı zaten. onları da veriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

hocam sen 9 yaşında pitbull kalıcak evde diyorsun.

9 yaşında köpeğin yeniden sahip kabul etmesi çok zor birşey. Kaldı ki pitbull sahip kabul etmezse halıya sıçmaz, gider ısırır.

Villa diyorsun ancak bence sen buna müstakil ev de en temizi.

tanımadığınız köpek hakkında konuşmayın. pitbull şöyle böyle yorumları, sabah gazetesi 3. sayfa haberinden farksız oluyor.

villa da müstakil ev oluyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Glatheros said:

hocam sen 9 yaşında pitbull kalıcak evde diyorsun.

9 yaşında köpeğin yeniden sahip kabul etmesi çok zor birşey. Kaldı ki pitbull sahip kabul etmezse halıya sıçmaz, gider ısırır.

Villa diyorsun ancak bence sen buna müstakil ev de en temizi.

tanımadığınız köpek hakkında konuşmayın. pitbull şöyle böyle yorumları, sabah gazetesi 3. sayfa haberinden farksız oluyor.

villa da müstakil ev oluyor zaten.

napıyor panpa, bahçeye giren yabancıların elini yalayıp göbeğini mi kaşıtıyor senin pitbull
Sosyal ağlarda paylaş

ev gayet güzel ya, sen bakma burdaki pleblere sanki nerede yaşıyolar kendileri. merkezde yaşıyoruz deseler 50 senelik akan kokan binada, şehir dışında güzel yerde oturuyoruz deseler tekirdağ'da oturanlar gelip tatava yapmış. istanbul'da gayet güzel. denildiği gibi ısınma problem olur bir tek onu da giren kabul edip girecek zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

boşver sen kafanı yorma çok böyle şeylere.

Jeeztro said:

tanımadığınız köpek hakkında konuşmayın.

Jeeztro said:

abi ev orman içerisinde, çiçek böcek de oluyor. onları da sayayım mı?

Jeeztro said:

sen taylor swiftin eviyle kıyaslayacaksan mtv izlemeye devam et.

Jeeztro said:

fotodan ev kiralayacaksan sen otelde kal.

sakin olm bfgj
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

ev gayet güzel ya, sen bakma burdaki pleblere sanki nerede yaşıyolar kendileri. merkezde yaşıyoruz deseler 50 senelik akan kokan binada, şehir dışında güzel yerde oturuyoruz deseler tekirdağ'da oturanlar gelip tatava yapmış. istanbul'da gayet güzel. denildiği gibi ısınma problem olur bir tek onu da giren kabul edip girecek zaten

hala 1000 i 2 ye bölüp 500m2 ev diyen var abi. sinirlenmemek elde değil.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

pardon? asdhfuadsh. daha neler ya. istediği kadar yalıtım olsun, o evi 250'ye ısıtman mümkün değil. 100 m2, üstü altı dolu apartman daireleri kışın 200'den başlıyor ısınmaya. neyin kafası bu? :D :D

apartmanların dandikliği o, inşaa edilirken gram malzeme harcanmıyor fazladan. sağlam yalıtım+ısıcam vs. kullanılsa yarı yarıya düşer ısınma masrafları.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

sabonis said:

apartmanların dandikliği o, inşaa edilirken gram malzeme harcanmıyor fazladan. sağlam yalıtım+ısıcam vs. kullanılsa yarı yarıya düşer ısınma masrafları.

Kardeş senin ev ekvatorda sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...