Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Net Telefon Free (Skype)

pokemon__RIZA

Öne çıkan mesajlar

Walla zamanında cok aradım belki benim gibi arıyanlar olabilir diye buraya yazyıorum mukemmel bir ses kalitesi var yahoo ve msn i katlar.

http://www.skype.com[signature][hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.

[Bu mesaj pokemon__RIZA tarafından 16 Temmuz 2004 23:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

skype'ı genişce deneme fırsatı bulamadım ama yahoo'nun bu konuda çok başarılı olduğunu söyleyebilirim. Yurtdışında okuyan bir arkadaşımla iki yıldır yahoo aracılığı ile konuşuyorum ve hiç bir sorun yaşamadık.[signature][hline]mesela beş
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
Infeqted, 02 Ağustos 2004 13:56 tarihinde demiş ki:
EFSANE BIRSEYMIS

bu da güzel tabi[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

Valla cok detaylı incelemedim ama nereyi açsam Skype' yi çok övüyor. Bugune kadar yapılmış en iyisi felan diyorlar. Son 3 aydır hakkında olumlu yazı yazmayan bir tek bilgisayar dergisi yok nerdeyse. Bu tarz seyler işinize yarıyorsa bence muhakkak deneyin.
Bu arada Skype bildigim kadarıyla Kazaayı yapanlar tarafından yapıldı.
http://www.skype.com/skype.tr.html

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 03 Ağustos 2004 01:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sincik bu teknolojiyi hic kullanmiyan birisi olarakdan soruom.
Bu olaya girmek icin gereken donanimsal aletler neler ?. ( Dandikten bi micro wardi ama ins calisir :P ) Tawsie ettiiniz hesapli bi micro war mi ? Gereken min baglanti nedir? 128 k dsl war yakinda skyrunner a geceblrm o zmn nolur halim daha mi ii olur kotu mu ?

bu yolla konusunca tel faturasina sanirsam bi yansimasi olmuo di mi ? ( Kendimi aptal gibi hissediom soruya bak :P neyse bilmemek deil ogrenmemek ayip di mi :D )

simdi prog u cekiom biraz da prog u incelerm belki annars bisiler

Edit: gldaszar in werdii linkte donanim istekleri yaziomus. bende yaka mikro war yeterli mi gzlindan bi konusma icin tawsie mikronuzu alam o zmn ?

[Bu mesaj Kithnos tarafından 03 Ağustos 2004 11:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StRencher, 03 Ağustos 2004 00:35 tarihinde demiş ki:
Skype'ın ne ayrıcalığı var?
Yani beni onu kullanmak için nasıl teşvik edebiliyor? Neden yahoo değil de skype?
yahoo eger yanlıs bilmiyorsam telsiz gibi, sms sky normal telefon gibi gayette kaliteli ne biliyim oneriyim dedim bi dovmediginiz kaldı :D[signature][hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece p2p.
Sabit telefonlar aranmıyor.
ICQ gibi çalışıyor. Arkadaşınız online olduğunda görüyorsunuz. Yazışmak yerine telefonla konuşur gibi konuşuyorsuuz.
Gerekli donanım ve diğer bilgiler bir önceki mesajımda verdiğim linkte var.
ADSL ya da Kablonet zorunlu değil. Söylenene göre dial upda bile gayet güzel çalışıyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

süper bu bi ara baya işime yarayacak :D
hastasıyım bu beleş internet telefon hedelerinin
gerçi sanırım anahtar kelime "beleş", beleş olunca hasta olmak otomatik oluo galiba :D[signature][hline]Spyro, 02 Ağustos 2004 15:21 tarihinde demiş ki:
Walla biz ascra ile her daim kırıntı ve chocolate'a takılıyoruz, yıkılıyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
ICQ yakında çıkacak olan ICQ5'te de telsiz olayını sunuyor ama bazılarınızında dediği gibi SkyPE'de iki taraf da aynı anda konuşabiliyor. SkyPE için yapılmış olan www.konush.net adlı Türkçe site de oldukça hoş olmuş kanımca.[signature][hline]İletişim bilgileri;
MSN: [email protected] - [email protected]
YIM: deadsoul
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...