Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

stat duzenı

hellspe

Öne çıkan mesajlar

arkadalar sozu yıne donup dolastırp ingiltereye getircem ama zorundayım dun samsunspor-fb macında ilk yarısında merdivenler bostu 2. yarı yıne merdivenler doldu nie bole oluo...fazla bilet mi satılıo ve ayaktalar...bugun yıne besıktas macında merdeivenler doluydu hemde tonla bos yer varken...ve bugun helsea macını izledim orda ne merdıvenler dolu nede insanlar ayaqta duruo bu turkıyedekı duzen nie bole bi cvp istiorum arkadaslar ama ciddi olmanızı dilerim plz...[signature][hline]===>Cheester<===
Msn : [email protected]
Yavas konus,hızlı dusun
Cheester Nası Biri?
Sozlukte Cheester

Bamyaa

Sosyal ağlarda paylaş

plz arama yap bab plz daha yeni tartışıldı bunlar plz bi sayfa arkaya bak bari plz.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm

[Bu mesaj Holyman tarafından 06 Şubat 2005 22:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar iyi yerden maç izlemek istiyor o yüzden merdivenleri dolduruyorlar alt köşe bölümleri boş bırakıyorlar.
ayrıca statlarımızın cogunda koltuklar rahat değil + temiz değil.bu yüzden 10 kişi oturmadımı haliyle herkes ayağa kalkıyor.
fazla bilet satılmasa bile merdivenlere konuşlanan tipler oluyor.
önce statlarda özel güvenlik görevlisi sistemine geçilecek ardından koltuklar temiz ve kaliteli olacak her noktadan maç rahatça izlenebilecek.
numaralı koltuk sistemi zorunlu kılınacak güvenlik elemanları bu işte maçtan önce sorumlu olacaklar.
hala merdivenlerde duran olursa basacaksın dayağı.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman koltuğunu yanında götür katlanabilir hem koyarsın betona bizim memleketimiz her maç koltukların kırılıp birilerinin kafalarına atıldığı bir memleket hangi kulübün parası yeter o koltuğa[signature][hline][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Resimlerim || [i] Birşey yazın yahu :(
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben o koltuğa oturamam ne bileyim rahat edemem,alışmışım kıçımın altına gazate kağıdı sermeye yada koltuğun sırt kısmına oturmaya.....[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

cs:WooK[cVk]wook o'hara
Sosyal ağlarda paylaş

böyle koltuklarda oturup hamburger fln yenir =)[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

ingilterede ne abi öle ya askeriye gibi mübarek herkesde bi düzen..olmaz öle önde dawullar olacak bi koltukta 2 kişi ayakta duracan iki laylay çekecen zewki öle cıkıo...[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
wook, 06 Şubat 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
ingilterede ne abi öle ya askeriye gibi mübarek herkesde bi düzen..olmaz öle önde dawullar olacak bi koltukta 2 kişi ayakta duracan iki laylay çekecen zewki öle cıkıo...

al iste...
ingiltere ole bi grup var tezarat yapıolar dierlemi MACI İZLİYORLAR bizim turk mıletti kendini bisi zanedio gaza gelio ondan sonra oleey oleey bırak ole teazvrat yapan kesımler var siz ne karsısıonuz...[signature][hline]===>Cheester<===
Yavas konus,hızlı dusun
Cheester Nası Biri?
Sozlukte Cheester

Bamyaa

Sosyal ağlarda paylaş

@cheester
iide sen ne bana karışıon ki ben öyle rahat ettiğimi söledim fikrimizi açıklarken senden izin mi alcaz???[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
wook, 06 Şubat 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
@cheester
iide sen ne bana karışıon ki ben öyle rahat ettiğimi söledim fikrimizi açıklarken senden izin mi alcaz???

oke arkadasım bu konuyu konusrken biraz sinirlenıomda
da sen ole rahar ediosan baskaların rahtını bozmaya hakkın warmı...??[signature][hline]===>Cheester<===
Yavas konus,hızlı dusun
Cheester Nası Biri?
Sozlukte Cheester

Bamyaa

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-DoruK-, 06 Şubat 2005 22:15 tarihinde demiş ki:
o zaman koltuğunu yanında götür katlanabilir hem koyarsın betona bizim memleketimiz her maç koltukların kırılıp birilerinin kafalarına atıldığı bir memleket hangi kulübün parası yeter o koltuğa

özel güvenlik görevlisi olacak. STEWART :P
bunlar hafta içi bodyguardlık yapan tipler olacak hafta sonları maçlarda görevli.
kolaysa kır ozaman koltukları.
rofl :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 06 Şubat 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
zaten Türkiye'de çoğu kişi stres atmak için maça gidiyor.

e yani...sonuçta herkes takımını ne şekilde desteklemek istiyosa öyle destekler belki ben ayakta durup zıplamak istiyorum oley flnda çekmek istemiom....[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cheester, 06 Şubat 2005 22:38 tarihinde demiş ki:
ama ben macı oturarak seyretme kanısındayım herkezın farklı goruslerı vardır...

ben senin görüşüne bişey demiom sende haklısın zaten numaralı vip loca gibi yerlerde oturarak maç seyredebilirsin....fakat ben açıkçası kale arkası tribünlerindeki havanın bozulmaması taraftarıyım...[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

o stewartları en son gördüğümde beşiktaş maçıydı yanlış hatırlamıyorsam 30 kişi yaka paça ne yüz bırakmıştı ne kemik adamda bi de onlara ödenen para var tabii o da ayrı konu.[signature][hline][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Resimlerim || [i] Birşey yazın yahu :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 07 Şubat 2005 00:24 tarihinde demiş ki:
said:
Cheester, 06 Şubat 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
okadr par olsa alıcaz ordan ama ben insan gibi izlemek isterim...

o biraz zor =]

bende ole goruorum...:)[signature][hline]===>Cheester<===
Yavas konus,hızlı dusun
Cheester Nası Biri?
Sozlukte Cheester

Bamyaa

Sosyal ağlarda paylaş

fazla bilet satımı olmuyoda fazla bedava giren adam oluyo...gfb de grupça yayıldığı için merdivenleri kaplıyolar mecburen...telsim desen unifeb orda yayılıyo...maratonda kfy..gidiyo böyle..[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlari oturmaya yöneltmek lazım bir neden yokken kimse oturmaz koltuklar zaten cok pis oluyor. Ayrica yagmur kar gibi durumlarda cogu stadin ustu acik
acik olmasa bile biyerden giriyor su ve camur yapiyor kralı gelse oturamaz zaten. naylon strafor gibi cozumlerde pek hijyen degil ben acıkcası oturmuyorum sırf bu neden bile gayet yeterli benim icin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...