Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MSN de sizi engelleyen kişiyi online görme yolu varmı? :)

Reumer

Öne çıkan mesajlar

Ancak online olup olmadığını öğrenebilirsin. Eğer sende offline gözüküp gerçekte online sa ddemekki seni engellemiştir :D

Googledan msn block checker veya status checker diye ara...[signature][hline]Amor omnia vincit.
Cogito, ergo sum.
Dabit deus his quoque finem.
Damnant quod non intelligunt.

Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.blockstatus.com/msnsta.php

bunu buldum

ama burda msn block checker ve status checker ın farkını falan yazıo
biraz anlamadım sanırım :)

microsoft bi add on yapmış dio hede hödö yü ticklediğinizde falan filan..

yani sonuç itibariyle ben bu sitede yukardaki boşluğa yazdığım sonuç kesin doğrumudur?

diyelim ahmet beni engelledi.şu an online ve bende offline gözükoyo

tıkladığımda "online" yazıosa burda %100 doğrumudur?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Reumer, 25 Ocak 2005 16:10 tarihinde demiş ki:
http://www.blockstatus.com/msnsta.php

bunu buldum

ama burda msn block checker ve status checker ın farkını falan yazıo
biraz anlamadım sanırım :)

yani sonuç itibariyle ben bu sitede yukardaki boşluğa yazdığım sonuç kesin doğrumudur?

diyelim ahmet beni engelledi.şu an online ve bende offline gözükoyo

tıkladığımda "online" yazıosa burda %100 doğrumudur?

bu status checker biraz dandik.test etmek için denedimde listemdeki online ı bile offline gosterio :P

Yok bu istediiniz program ve istediiniz bilgiler orda ingilizce yazıo. İsteyen olursa Türkçe'ye çevirebilirim..

What is MSN Status Checker?
MSN Status Checker is a web based tool. You can use it to see your friend is Online or Offline on MSN Messenger. You can use it to detect if someone has blocked you. If your MSN Messenger is not signing in, you can use this tool to check whether your friend is online or not.

What is MSN Block Checker?
Msn Block Checker is the same tool, some people call it with different names, and some with different. It actually show the status of a person, if that person is online according to MSN Status Checker and offline in your MSN, that means he/she has blocked you.

Does it show 100% correct status?
Yes, but we do not guarantee it. As on January 16, 2004, Microsoft has patched the method which MSN Status Checker was using, Now if the person has "Only people in my allow list can see my status and send me messages" option enabled, then you will see them offline. And we cant do anything with this.

Sorduun sorulara gelince;

msn status checker ve msn block checker hepsi aynı programın farklı adları.. Hatta;

What are the different names of this tool?
This tool may be known as MSN Status Checker, Online MSN Status, MSN Status, MSN Status Viewer, MSN Block Checker and Check MSN Status in search engines.

evet, bu sitede boşluğa yazdıında çıkan sonuç %100 doğruydu, 16 Ocak 2004'te microsoft msn status checkerın kullandığı yolla ilgili bi patch çıkartana kadar.. Şimdi baktığın kişinin msninde "Only people in my allow list can see my status and send me messages" seçeneği açıksa kişi ne olursa olsun offline gözüküyo.. Ve buna karşı yapılabilecek hiçbişey yok.. Artık baktıın kişiyi offfline görürsen onda bu seçeneğin açık olmamasını dua ediceksin. Zaten 1 kere bile online gördüün bu seçenei seçmemiştir. (Ama daa sooradan seçebilir..)
[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..

[Bu mesaj Dungeon_Master tarafından 27 Ocak 2005 19:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet kız
eski kız arkadaşım lol

edit : daha doğrusu blocklamadı ama arada milleti engellio ve offline gösterio kendini(aklınca) aynı şeyi acaba banada yapıomu diye merak ediodum o yüzden :)

[Bu mesaj Reumer tarafından 28 Ocak 2005 12:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben zamanında aramıştım ama çözümü de var mesela elinde hiç program yoksa nikini 'demek blokladınız beni yazıklar olsun ama artık bloklayanları görebiliorum (siz kendinizi biliosunuz)' gibi arabesk bişey yaparsan genelde direk o bloklayan 3-5 kişi online oluyo (denemiştim de :D)[signature][hline]Ebemünk - korkunuz...
O_o
----
Satılık Vivace Elektro Gitar
Sosyal ağlarda paylaş

msnplusın eklentilerine bakmak lazım bi, stuffplug ng sizinle conversation açıldığında -bişi yazılmasa bile isminize tıklanıp bişiler yazılıp vazgeçildiğinde örneğin :) -, pencere kapatıldığında, biri sizi sildiğinde vs. haber veriyor size ama block ve appear offline tespiti olayı yok, blockchecker.nl var ama appearoffline ı bilmemekteyim[signature][hline]evryone expects u to perform but u cant. copy/paste but nothing happens. undo but cant undo. get text ha ha ha. Im a very busy person im srry youll have to wait until tomorrow or maybe the next day if u re lucky. if im lucky. if im lucky ill still be here. hello how are you is evrything

**no more dinosaurs@ montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

hotmail bu olayı sunucularından kapattı.bu olayı çok araştırdım ki msn tarzı bir program vardı onda herşeyi görebiliyordun yapabiliyordun hatta seni blocklasa dahi mesaj atıyordun.daha sonra kişisel haklara aykırı diye msn bu olayı sunucularından kapattı ve yapan programlara dava açtı.

en son gelişme buydu eyer yazılımcılar başka birşeyler geliştirdiyse bilemicam..

NOT:3-4 ay oluyor bu araştırmayı yapalı..[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..

[Bu mesaj DuNgEoN tarafından 08 Şubat 2005 02:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...