Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gothic 3

Salo

Öne çıkan mesajlar

ya gothic 2de bayağı ilerlemiştim , işte büyücülük lisansı almıştım büyü filan yapabiliyodum ama ders mers , yaratıklar aynı fılan girdi araya , bide uzun yükleme süreleri cabası oyun kendını unutturdu gitti ,ama AI si süper bi oyundu söyleyim.. birazda estetik olsa ..[signature][hline]Strenght,Pride,Discipline
Sosyal ağlarda paylaş

üzmek, heves kırmak gibi olmasın ama objektif bi şekilde bakarsak gothic 2 gayet başarısız bir oyundu.
morrowind tavsiye ederim gothic ile uğraşanlara.gothic 3 ü bekleyenlere ise morriwind oblivion u beklemelerini ;)[signature][hline]"Zz.. Me busy, go away!"
Arcane, Lazy Peon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dariel, 06 Şubat 2005 05:17 tarihinde demiş ki:
Iki günde falan nefes almadan bitirdim. Morriwind daha güzel diyorsan yarın gider alırım direk.

Şaşırarak , ayıptır sölemesi "Oha " desem . Nasıl 2 günde biter o oyun ya . hiç mi uyumadın veya hiç mi takılmadın ? Ama dersen sana ne hile li mileli bitirdim , bişi demem o zaman .
Sosyal ağlarda paylaş

2 günde bitirmek?
Yani 4., 5. bitirişinse ve herşeyi harfi harfine biliyorsan ve 48 saat hatta bide benden 24, 72 saat aralıksız oyanasan belki düşünürüm ama içimden bir his oyunu açdın ve kapadın diyor bana sadece hehe. Ben 1-2 gün oynayıp öss yüzünden sildikten sonra o oyunun öyle bitecek tarzdan oyun olmadığına kanaat getirmiştim. e tabi kasan bitirir o işin abartı kısmı ama 1-2 gün? Neyse aklıma gelmişken bir ara yükleyip bitirmeyi deneyeyim :p

Bide aklıma komik bir olay geldi, böyle daha çiçeği burnunda bir adam olarak elimde kılınç dağ bayır dolaşırken, bir evin etrafında 3-4 tane raider tipli adamla konuşan bi kaç köylü görmüştüm. Herifler çık git senle işimiz yok falan demişti ordaki köylü kadınlardan biride bize yardım edersen eğer bu adamları alt edebiliriz falan demişti bende eyi peki diyip dalmıştım heriflere, olayın komik yanı ben nerdeyse ölüodum ve heriflerden birinin bile öldüremedim ama 4-5 tane benden yardım isteyen köylü adamları harcadı :D

[signature][hline]Beş Hececiler
''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 06 Şubat 2005 18:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Morrowind ile birlikte beni en çok atmosferine sokan oyunlardan biride gothic 2. Oyun dünyası olarak morrowind kadar büyük değil ve o kadar detaylı değil ama bence morrowindden daha canlı bir dünyası var oyunun. En sevdiğim rpg oyunlarından biriydi valla ;) Oyunun kontrol sistemi biraz gıcık ama zaman geçtikçe insan alışıyor ya da pek umursamıyor diyelim çünkü oyunun artıları çok fazla unutturuyor kontrol sistemini. Gothic 3 ü sabırsızlıkla bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun çok kekti be .fazla birşey hatırlamıyorum ama bir kez paladin ile bir kez büyücü ile bitirmiştim.oldukça orjinal questler(mesela büyücü olmak amacıyla manastıra girmek için 1 koyun ve 1000 altın istiyordu galiba.kendi çapında enteresan craft sistemi felan .özellikle dövüş animasyonlarına hasta olmuştum.ama sadece 2 belki 3 bitirmelik bir oyundu[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Storm , Earth and Fire heeed my call !!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...