Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manga adlı grup...

Llama

Öne çıkan mesajlar

bır sene once sanırım bır programda 2. olmustu bu grup bırıncıde 6.caddaye dıye bır guruptu sanırım yanlıs hatırlamıyorsam bırıncı olanlara kasat cıkarcaklardı herneyse bu konumuz degıl
manga atlı grup 2 yada 3 haftada bır ızmıre ooze bara gelıp calıyorlar adamlar tek kelıme ıle harıkalar ve bunalrın kendılerıne ayıt olan parcaları var bunları nerden bulabılırım bılen varmı?[hline]Ölümün hüküm sürdüğü vadiden yürüyerek gecicem ama yinede şeytandan korkmiyacağım...
Llama'nın annesi:İnsanı tanımak için;yiyip iççen,alışveriş yapcan,o kimse ile çalışcan...
Sosyal ağlarda paylaş

Yok gibi görünüyo[hline]
DynamicK, 02 November 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
supermen gazeteciydi mesela ama süper adamdı yane ucuyodu
Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

net siteleri var, google da manga diye arat türkçe sitelerde sitelerinde kal yanımda ile bi parçalarının full hali diğer bi kaç parçalarının promosu var ben de indirdim ordan biliyorum yani kaldırmışlarsa da bi ara upload ederim bi yerlere[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

bu adamalrın sıtesı vardı yapım asamasında dıyordu[hline]Ölümün hüküm sürdüğü vadiden yürüyerek gecicem ama yinede şeytandan korkmiyacağım...
Llama'nın annesi:İnsanı tanımak için;yiyip iççen,alışveriş yapcan,o kimse ile çalışcan...
Sosyal ağlarda paylaş

adamarl turkıyeyı sallıyorlar sıtelerı kapanmıs :([hline]Ölümün hüküm sürdüğü vadiden yürüyerek gecicem ama yinede şeytandan korkmiyacağım...
Sosyal ağlarda paylaş

manganın soyledıklerı turkce sarkılar cok saglam onları arıyorum yahu bırada bulamadım ben[hline]Ölümün hüküm sürdüğü vadiden yürüyerek gecicem ama yinede şeytandan korkmiyacağım...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Msn de 500 kişinin nickinin sonuna bir kadın cizeceksin seveceksin gömeceksin laflarını sordum "ne bu yazdıgınız" diye.Bu grubun bi sarkısıymış.İndirdim merak ettim dinledim.
Şimdi bu adamların tarzı nedir bana biri izah etsin.
Hip hop mı R&b mi , arada linkin park tarzı ani inişler solo söleyişler falan ne yani bu adamlar anlamadım ben.Nu metal desen degil arabesk keman var ortalıkta bass var arkada noldugun anlamadım bu adamların.[signature][hline]Wow da Japonyadan bi adamla konustum evinde 8mbit baglantısı varmış.Ofiste 24mbit.Teşekkürler Türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

en cok sevdiğim tarzı yapıyorlar bir sürü enstrumentali kullanıyorlar cok severim ya

arkada keman gitar bass scratch falan böyle malzeme bol
malzemeden kaçmıolar :P

oyuzden cradle of filthin fear of the dark şarkısını cok severim

gayda ve keman var cok güzel!
[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır

[Bu mesaj Erutan tarafından 25 Ocak 2005 19:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

En çok sevdigin tarz ne amicim.
Adam hip hop gibi konusuyo
Arkada İbrahim Tatlıses keman melodisi
LinkinPark tarzı ani solo düşüşler falan
ne oldugu belli degil bunun
Tarzsızlıgı seviyosun sen yani.[signature][hline]Wow da Japonyadan bi adamla konustum evinde 8mbit baglantısı varmış.Ofiste 24mbit.Teşekkürler Türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 25 Ocak 2005 19:10 tarihinde demiş ki:
oyuzden cradle of filthin fear of the dark şarkısını cok severim

o şarkı hafiften cover oluyor, iron maiden coverı.
ve cradle of filth'in coverladığı versiyonda gayda falan yok.
gaydalı kemanlı olan graveworm-fear of the dark[signature][hline]thanatos, 19 Ocak 2005 00:30 sularında msnden demiş ki:
yok ben karsiyim cyborg sexdi askti
cyborg ne lan cyber
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...