Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Passaparoladaki Kızlar

Sensible

Öne çıkan mesajlar

said:
Divertissement, 03 Nisan 2004 08:02 tarihinde demiş ki:
Şimdi ben metin uca gayet iyi ve yarışma da hoş desem kovulacakmışım dışlanacakmışım gibi geliyor....
*!Diye düşünür ve susmaya(!) karar verir*

Yok abi programa laf söyleyen yokta kızlar çok komedi yahu :D[signature][hline]Kolayoyun Cloxinia UO Shard
-----------------------------------------
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
passaparolaya yenı efekt bulduk
okan bayulgenın bocek tarıfınde kullandıgı bele bele bele tam gıdıyor bu kızların harıketlerıne bu arada ekşi sozlukte bırısı benım sevdıgım kız ıcın
o kadar sulak bır mekan var olmadıgı ıcın labaratuar ortamında yetiştirildigini dusunuyorum
demiş gulmekten yerlerw yattım bu kadar guzel ozetlıyebılır :D[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

ben sandra bullock benzeri bi kiz var ona hastayim :P hishh
viktor kimmish neymish orensene su kizi :P[signature][hline]

Crean Frostfel Novice Marksman on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Minmatar Battleship Anubis / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

ahanda dedıgım şeşbeş kız budur sulak labaratuar ortamında yetısen hani :D[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

sandra bulockk benzeriii hatunuuu isterimmmmmm :P
harika bisi yaa dierlerini gormuom bile :P
ha kamerayi soktuklari shu tipsiz bol slikonlu bahsi gecen salak disi disinda sandra!!!!!!!!! :P[signature][hline]

Crean Frostfel Novice Marksman on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Minmatar Battleship Anubis / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
WinterWolf, 24 Nisan 2004 19:41 tarihinde demiş ki:
said:
BonePART, 03 Nisan 2004 16:38 tarihinde demiş ki:
o esmer kız dediginiz canlı
bulent ersoyun genclik hali
bu kadar cirkin bi varlik olamaz

Bülent Ersoy Gençliğinde Erkek ti yalnız:)

ve kız buna rağmen bülent ersoyun gençliğine benziyor
sorudna burda işte lol
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
yenilenmiş biçimde geri döndü passaparola kızları (ve passaparola). eskilerden var 2-3 tane ama diğerleri yeni. değişen birşey var mı? biraz var. gerçi hala kötü dansediyorlar ama bülent ersoy'un gençlik hali yok aralarında. ayrıca hepsi sarışın..

metin uca yerine de mehmet ali erbil gelmiş.. (sunucu olarak tabii :))
Sosyal ağlarda paylaş

Eskisinde esmer bir hatun vardı genetik mühendisi idi o aşmışdı..[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...