Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Passaparoladaki Kızlar

Sensible

Öne çıkan mesajlar

bildiğim kadarıyla onların hepsi okuma paralarını çıkarmaya çalışan üniversiteli kızlar... yani aslında yarışma yapılırken onların arkada ağızları suratlarının yarısını kaplayacak şekilde sırıtmaları ne kadar komik bir görüntü oluştursada onlara öyle yap deniyo onlar da öyle yapıyolar..[signature][hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

O kızlardan bi tanesi hani şu Dansöz filminde oynayan kadın. (zenci var ya) En çok o kasıyo kendini, maymuna dönüyo valla.[signature][hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

O sarışın kız bızım okulda dogru ve benım arkadaşım hatta sırılsıklam aşıgım ona tamam mı o yuzden rıca edecem yan gozle bakmayınız :P
harbıden arkadaşımdır hanı forumlarda 3 senedır platonık takıldıgım kız dıye bahsedıyodumya o işte heh istersenız resmınıde yollıyabılır[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

zaten yarışma programına dansöz çıkarmak ayrı bi komedi. sanki 1984'ü 1985'e bağlayan gecenin TRT-1 ekranı :D
[signature][hline] Güneş ve yıldızlar varken elmaslar yeterince parlak mı?

[Bu mesaj Aurora tarafından 01 Nisan 2004 23:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 01 Nisan 2004 22:57 tarihinde demiş ki:
Yuh lan pasaparoladaki kiza asik olduysan yaziklar olsun sana:P
Neden yaziklar olsun, cunku gelecegi olmayan platonik bir ask bu!:)

o kız passaparolaya cıkmadan 2 sene once aşık olmuştum ona :D cok ıyı arkadaşım yanı TV den gorup aşık olmadım gerçi o programa cıktıgında baya bır soguttu kendınden ama neyse
bide onlar orda okuma parası ıcın degıl mankenlık meslegıne adım ıcın cıkıyorlar hepsı karıyer yapmak ıcın start alıyo ordan
yarışmaya kız koymalarının tek sebebı mıllet bılgı yarışmasını ızlemıyo barı kız koyalım kızları ızlıycem dıye yarışmayıda ızler belkı mantıgı[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

Valla Türkiye'ye Balkanlardan gelen fahişelerin de büyük bir bölümü doktor.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Daha fazla ilgi çekmek için olmasın? Ya da kendini daha fazla göstermek için? Zaten kamera bunları çekerken öyle bir kasıyo ki yüzünü, yırtılacak zannediyosun ağzı animallah[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

o esmer kızın büyük ihtimalle üst yönetimden falan torpili var. kızı bi şekilde ünlü yapmaya çalışıyorlar.
danslarda falan hep onu gösteriyor kameralar farkındaysanız. ve de danslarda hep en önde bu oluyo[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

istersenız ogrenıyım kımdır nedır :) yanlız bu sarışın kız oyle kasıntı oldukı kızı 3 senedır tanıyorum artık her cumlesının sonuna kalıp aklıyo su sekılde
macı ızlemedım hanı programa cıkıyorumya
xx oldu hanı programa gıdıyorumya
benden vergı ıstedıler hanı programdan kazanıyorumya
yenı xxx aldım hanı programa gıdıyorumya ordan verdıler
xx oldu hanı programdayımya

kız cok kasıldı okulda ben de uyuzluguna ınadına hiç passaparolaya cıktıgına tınmıyorum soyleyınce de duymamazlıktan gelıyorum uyuz oluyo :D[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

kızlar değilde arkadaki seyirciler çok komedi bence onlar için de bir topik açılmalı.kızlar salak salak hareketler yaparken (özellikle asere je hareketi böle kollarını kesiolar ya) arkada seyirciler bunların yaptığı hareketleri yapmaya çalışırken çok komik oluyolar..
Sosyal ağlarda paylaş

eheh izle azmodayım genelde yeşil kostum gıydırıyolar o kıza :)

bıde gecen haftalarda bı adam vardı herıf 15 gun mu ne kaldı her allahın gunu para kazanıyodu ertesı gun gene gelıyodu adam kendıne meslek edınmıstı heralde sabah karısı soruyo "nereye bey" dıye adamda "passaparolaya gıdıp gelıyorum hanım malum bırının calısması lazım evı gecındırmek ıcın".
aslında o kızların pek bır mantıgı yok orda sadece halk kızların arasında gecen bılgı yarışmasını ızlesın dıye konulmuş şimdi metın uca stand up yapıyor unluler eglendırıyor kızlar dans edıyor her gun unlu sarkıcı gelıp sarkı soyluyor gerı kalan zamandada yarışma yapıyolar dusunun kızlar olmasa orkestra olmasa yarısmacıların hepsı normal vatandaşlar olsa ve TRT den bır sunucu getırseler 1980 lerden kalma acaba passaparola o kadar ıyı bır yarışma programımı olur yada bu kadar kişi izlermi :D[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ben metin uca gayet iyi ve yarışma da hoş desem kovulacakmışım dışlanacakmışım gibi geliyor....
*!Diye düşünür ve susmaya(!) karar verir*[signature][hline]bölücülükten yanayım ve paticik forumlarını bölmeye geldim izmirsiz paticik üyeleri ve izmirli paticik üyeleri olarak. yetkili olarak beni gönderdiler zorluk çıkarmayalım lütfen.
NoT: ksk izmirden sayılmıyor (bölücülük diz boyu..) -Ben kendim-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...