Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boston Public - Yorumlar

Volfied

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
izledikçe seyrediyorum da diğer david e kelley yapımı ally mcbeal'da olduğu gibi bunda da aşırı miktarda oyuncu değişiyor her nasıl oluyorsa. imdb'den baktım, bir sürü karakter 1 sezon gelmiş gitmiş filan.. genç bir öğretmen vardı, geçen ay onu da gönderdiler durduk yerde.. scott guber süper tipleme ama, biraz john cage'i anımsatıyor, konformizmin doruklarında.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

lol bomba patlatmışım resmen.. esasen "rastladıkça" diyecektim ama motor nöronlar paydos etmiş herhalde o saatte.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

o genc olana bir `kiz` ogrencisi asik oldu, genc ogretmen ogrenciye yuz vermeyince cocuk iyice cildirdi, once kadini biraz taciz etti sonra evine girip darmadagin etti. bundan sonra kizi terapiste, genc ogretmeni de guvenligi icin baska bi okula gonderdiler.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dresquin, 21 Aralık 2004 20:28 tarihinde demiş ki:
Azmo post kasma!

tamam anladık çavuş kaldın diye sıkıntı bastı da biraz daha yaratıcı ol.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Sam post kasma!
Dresquin sen de kasma!
Azmo post kasıyosun!

Aisha güzerl bi kız değil bence, suratı falan çok kötü ata benziyo

ah o genç hoca nyie gitti anlamam ki
sevmedi mi dizi ortamını da karakteri çıakrdılar

en güzeli ama bizim genç erkek öğretmene aşık olan kız ve onun ailesiydi hehe
o kız şimdi okul kanalının sunuculuğunu yapıyo :P[signature][hline]Just think, if developers made realistic RPGs then female characters could go through a complete, yet random alignment change every 28 days
- Nerdboy from The Elder Scrolls Forums

Chewing gum is really gross,
Chewing gum I hate the most! - Willy Wonka
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ah!

gördğüm en güzel girişlerden birisini yaptı bugün dizi

umarım seyretmişsinizdir,
tekrarında bakın olmazsa[signature][hline]Emaleth, 12 Ocak 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
where is hareket, there is bereket paticiklerim.

Cthulhu_, 05 Aralık 2004 20:57 tarihinde demiş ki:
12 yaşımdan beri sertleşmeye başladım hala da sertleşiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...