Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boston Public - Yorumlar

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Bence mukemmel bi bolumdu, sezon sonuydu sanirim, ve mukemmel bitirdiler.
Jeremy'nin annesini sokmalari da sok edici oldu hehe[signature][hline]Be nice to your computer
'cause one day they'll take over the world
Edit: isimhatasi hahr

[Bu mesaj Volfied tarafından 16 February 2004 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aksam sezon sonuydu. Senior larin mezuniyeti oldu, muthis duyguluydu. hatta aglicaktim ben..

Jeremy nin de annesine yaptigi belliydi kac bolumdur cok. cocuk 1 haftada 180^o donus yasadi.

biyerde daha dedim bunu :)

[neler oluyor bana!!][signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
boston public'in 2 sezonu daha var tr'de yayinlanmamis

heralde yeni yayin doneminde yayinlamaya baslar cnbc-e[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Sezon sonu hakkında yorum yapamayacam izlemedim ama 1-2 bölümünü izledim dizinin, bilmiyorum bi türlü sevemedim gitti. Çok itici geldi oynayanların tipinden midir mekanlardan mıdır yoksa senaryodan falan mı bilemicem ısınamadım diziye[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında fena dizi değil de daha ilk sezondan 3 öğrenci öldü. 2. sezon da nerdeyse her bölüm bir öğrencinin bir sorunu olur, bir öğretmeni bunu farkeder, "gel bakim yardım edeyim sana!" der, öğrenci de "ya hoca bi karışma ya!" der, sonunda ya öğrencinin problemi çözülür (kendi çözer ya da öğretmeni yardım eder) ya da ölür. Her bölüm aynı şey, baymıştı.
Dizi finali aynı zamanda sadece sezon finali de olabilirmiş.[signature][hline]Işığa uçar bütün pervaneler.
Ateşe giderken ne şahaneler!
Sosyal ağlarda paylaş

Baya iyiydi bence finali, rastladıkça izlediğim bi dizi olmasına rağmen izlediim en ii bölümdü.. Neredeyse ağlıyordum diyenlerin hepsi de kesin ağlamıştır buraya yazıyorum ehua.. ben mi, duygulandım sadece ehu

bu arada sezon finali mi dizi finali mi :) buffy den sonra aynı tartışma bi daha çıkmasın kesin bilen biri yazsın hehe[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

pazar günü olması lazım..

http://www.cnbce.com/yayintemmuz3.asp

anlatılır bölüm ama etkileyici olmaz yani, kesin izle derim okuma..

bu arada bigün içinde aynı diziyi 2 kere nası kaçırabiliyosunuz hayranınızım :) gece sıkılmamak için akşam izlemiyorum ben cnbce de dizileri 1'den sonra tekrara giriyo hehe

[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -

[Bu mesaj bLaQ tarafından 20 Temmuz 2004 02:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bir sezon finali olarak tatmin edici değildi

ama harry senate hastası ve bütün bölümleri harry senate ı anlatacak biçimde çekmeleri gerektiğini savunan birisi olarak çok sevindim

harry ölseydi ben seyretmezdim büyük ihtimalle diziyi[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Bir daha Log Out Olmadan Cikarsam Top oluyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

3. we 4. sezonlar cnbc-e de yayınlanmicakmış malesef.

spoiler

bence güzel bi finaldi. mutlu sonla bitti herkes birbirine aşkını ilan etti fln :)

yannız benim sorularım olucak. arada baya bi bölüm kaçırdım o yüzden aklımda sorular war:
1- harry ile lauren tam olarak neden ayrıldılar? (çok boktan bi nedenmiş, lauren bi bahane atmış sanırım ortaya sanırım)
2- scott lauren delisiymiş sanırım, bu ne zaman we nasıl ortaya çıktı, lauren harry ile birlikteyken de war mıydı bu, yoksa onlar ayrıldıktan sonra mı başladı?

spoiler bitti[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

2) Dizinin ilk bölümlerinde Lauren Scott'a kibarlık olsun diye bir şey (hatırlamıyorum) söylüyordu. Scott da hemen gaza geliyordu "Allah, bu beni seviyi!" diye, Lauren'ı bilmemne filarmoni orkestrasını izlemeye davet ediyordu. Lauren de başta kabul ediyordu galiba. Tam hatırlamıyorum ama gitmiyorlardı ve Scott'ın kalbi kırılıyordu baya.[signature][hline]Işığa uçar bütün pervaneler.

[Bu mesaj Eraq tarafından 21 Temmuz 2004 02:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hm anladım. o ciddi we prensipli adam gibi görünen scott aslında harry nin kuyusunu kazıyomuş, çoktan sewgilisine gözünü dikmiş yani :)

peki 1. soruma hala cwp arıyorum. harry ile lauren nie ayrıldılar?[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

lauren harry i böle kararsız bi denyo olduğu için bıraktı.dedi sen düşün taşın ben o sırada takılayım kafama göre

scott 2-3 bölüm önce lauren e baya samimi iltifat etmişti, kadın çok etkilendi.. onun ürünü scott ın lauren i baffilemesi..[signature][hline]The whole thing I think is sick...
Sosyal ağlarda paylaş

NE?!?
Bafilemesi mi?
Arcane dalga geçiyorsun değil mi? Birinci sezon bazı bölümleri izlemedim ama ilk çıktığında kaçırmıyordum, olamaz öyle bir şey.
Şaka yapıyorsun, inanmıyorum sana, pis, kötü insan!
Oha, hayatta inanmam, gözümle görsem de inanmam, yuh yani bu kadar sallanır.[signature][hline]Işığa uçar bütün pervaneler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...