Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu garip makaleleri bulabilir misiniz?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

1 - Justification of green logistic practices in Indian enterprises using analytic hierarchy process

2 - Analyzing Business Site Selection by Using the Weighted Voronoi Method

Şu akademik teşvik denen gudubet şey için arkadaşa lazım da bunlar, makalesine atıf yapmışlar ama atıf yapmış olmaları yetmiyor, atıf yapılan yerle kaynakçanın işaretlenip çıktısının klasöre eklenmesi gerekiyor.

İlk makale inderscience diye bir yayıncıdan çıkmış, ikincisini de bir şekilde html olarak görüntülüyor ama derginin sitesi açılmıyor lol.

Sci-hub'a da baktım, oradan da bir şeyler bulamadım. Adamlara mail atmış arkadaş, cevap vermiyorlarmış.

Teşviği alması bunlara bağlı, dürümünüzü ateşler.
Sosyal ağlarda paylaş

ilki yok bizde de ikincisini bulamadim bile. bari journal ismi vol. sene falan yazsaydiniz arkadas en gicik oldugum sey makalenin sadece ismini verip abi su makaleyi bulsana denmesi. ikincinin dergisini de buldum
Journal of Rail Transportation and Urban Development imis ama o da yok.
Ilk makaleyi sordum ben de yurtdisindaki bagsiz arkadaslara ama ikincisi cikmaz sanmiyorum websitesi bile acilmiyor derginin zaten nerden ulasacaksin anca basili kopyasi varsa bir kutuphanede ama ona da sifir ihtimal veriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

HTML olarak ulaştık 2. makaleye de işimizi görür mü bilmiyorum. Bana gelen bilgi bu kadar olduğu için bu kadar paylaşabiliyorum ben de.

Hayır normalde makalenin abstract sayfasıyla kaynakçası açık görünür bu inderscience mıdır ne halttır onda hiç bir şey yok. Resmen 40 doları ver bak içine demişler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...