Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyaz atlı pirens, çok yakında kanald'de..

Logan

Öne çıkan mesajlar

artık cıcığını çıkardılar yarışmaların. demin kanald'de gördüm. bir tane kız, beyaz atlı prensini bulmak için il il dolaşacakmış. yuh diyorum artık. işin ilginç olan tarafı kız güzel. neden böyle bir işe kalkışmış onu kavrayamadım.

bu arada beyaz atlı prens olacak kişiyle kıza 250.000 ytl (250.000.000.000 türk lirası) ödül verilecekmiş.. (sanki sorduğum sorunun cevabını vermiş gibi oldum)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gabe_Logan, 05 Şubat 2005 21:15 tarihinde demiş ki:
.işin ilginç olan tarafı kız güzel. neden böyle bir işe kalkışmış onu kavrayamadım.

Cevap basit
1-Para!
2-Evde kalmıştır :) (güzellik herşey demek diil :) )[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 05 Şubat 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
ben kızla anlaşayım parayı bölüşürüz,kiralık beyaz atlı pirensi olurum.

onun adı mantık evliliği bi kere :P

Edik: eklemeden edemedim "Mal bu insanlar"
[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 05 Şubat 2005 22:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bokunu çıkardılar programların beyaz atlı prens miş yuh a..k. Yakında prenses ve kurbağayı falan da yaparlar bonbalıycam hepsini valla.

Zaten logosunda iki tane kurbağa evleniyor :D[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...