Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Illegal konulara son !...

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar.

Modlar dahil herkes farkında ki forumun yarısından çoğu hack ve kavga üzerine.. Gelin bu sorunu el birliğiyle çözelim.

Hack uzerine bilgi paylaşacağımıza biraz oyunla ilgili bilgilerimizi paylaşalım.

Yoksa şu andaki durumdan tek şikayetçi benmiyim?

Saygılar....[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Onların düşünceleri değişmediyse bizim forumu kullanım amacımız değişsin.

Bu forumu birazda bilgilenmek ve bilgilendirmek için kullanalım...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Konu kirliligi yapmamak icin yukarda ufak bir arama linki var onu kullanarak bu konuyu buldum ve altına yazayım dedim.Arkadaslar asırı ama asırı derece de forum kirletiliyor.Gerek bu illegal sacmalıklar olsun gerekse aynı konunun defalarca acılması olsun.Biri mesela abbys gem acıyor arkasından on kisi daha abbys gem le ilgili konu acıyor.Mesela aynı sey item upgrade i ile de ilgili oldu.Biraz arama yaparak yaratalım buraya konuları.Biri konunun aynısını yazıyor sonra iki uc mesaj sonra geciyor asaılara dogru ilerliyor.fakat ilerleyene kaar resmen ortalarda fazlalık karısıklık yaratıyor.Buna bir dur diyelim.Sonucta forum burası ilgili konu varsa oraya istediginiz seyi yazın.Bi yerde abbys satımı var ama burda abbys alımı yok diye baska bi konu daha acmayın orda abbys yok mu yazın abicim onun altına iste.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Abi söyledilerya. Konu açan kimselier uyarmak bize düşmez. Biz burda misafiriz. Umduğumuzu değil buldğumuzu yices:D[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

İllegal konuları bırak saçma konulara son desek daha iyi olur.
Modlardanda bişey beklemeyin,ben yorum yaptım ben ban yedim.O yüzden kendiniz dengeyi vericeksiniz.
Sacma konumu var,vericeksiniz ayarı!!
Çekinmeyin,bizim insanımız ondan anlar.[signature][hline]Buzkirpisix
Xigenon
Bıçakçı/4x/dual swordbreaker :-|

Sosyal ağlarda paylaş

Şaka maka şu son zamanlar oyun hariç herşey tartışıldı. Şimdi sırada AB ye girebilrimiyiz girersek ne olur gibi başlık açmam kiçin zor tutuyorum kendimi;)[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

hackle ilgilenen kişiler bence azınlıkta genel olarak insanlar loot sorunundan yakınıyolar ki buda oyundaki en büyük eksikliklerden biri. loot sistemi rezalet vaziyette. kohack adı altında bir autoloot programı yapıldıgından ve bünyesinde oyunun dinamiklerini ve dengelerini bozan bazı ekstra özellik oldugu için adı hack olarak zihinlere kazındı fakat bunun ne hackle nede haksız kazançla alakası yoktur.

kavgalara gelincede bunlar normal şeyler dozunu kaçırmadıgımız müddetçe geyik ve gırgır amaçlı laf atmalar olabilir bazı şeyleri espri olarak algılayıp yaklaşırsak çokta sorun yaratacagını sanmıyorum. bir aralar smiley koymuyorum diye kıl biri olarak düşünüyodunuz beni ama ben sevmedigim için koymuyorum yoksa bütün yazılarım gırgır amaçlı.[signature][hline]-used to know as hasanmezarci-
Sosyal ağlarda paylaş

bizde bu lag varken oyunu oynayabilmemizin tek yolu auto lootdur aksi takdirde para felan kazanamayız bi kutuyu açmak 10 sn sürüyor lootu almak 10 saniye millet o arada 5 tane yaratık daha kesiyo[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
YOU ARE SON OF A BITHC[ hline ]HACKED BY PROCAST HACKING TEAM
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...