Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gwent : The Witcher Card Game

Daesu

Öne çıkan mesajlar

ulan daha 3 gün önce şunu yaptıydım, updatede ölenlerin %90'ı bu deckten asd

http://www.gwentdb.com/decks/31991-1-grandmaster-arkanishus-henselt-control

neyse r20'ye çıkmıştım zaten 1 günde, milledim hepsini şimdi 17k scrap oldu asdf. istediğim her şeyi yapabilirim

mahakam expert dahil tümü 30dkda falan bitti bu arada, sadece expert bard challenge sudoku gibi kafamı kesiyodum 5. 6.da falan yapabildim
Sosyal ağlarda paylaş

kolaymış expert bard challenge ya.
yalnız şöyle bi saçmalık var

yapmayanlar açmasın

melee row'da iki tarafta da birer tane olunca hiç almıyo galiba. onun yüzünden benim taraftakileri hiç almıyor sandım başta.
ki karşıdaki herifin açıklamasını okuyunca nşa'da alacağını anlıyorsun zaten. kendi row'u falan demiyor çünkü.
neyse. saçmalıklı biraz işte.

Sosyal ağlarda paylaş

Komple mekanikte degisiklik lazım oyunda, oynamıyorum ama her patch 2-3 decke sıkışıyor herseferinde. Coinflip var misal neyle nası düzelticen herşeyi etkiliyo baştansona, dagon carryoverlara drypass atıyodu millet r1 de hasarı minimuma indirmek için. Daha çok kart bide deck token gibi bişi lazım passive vericek sana falan fıngız
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bir önceki patchte bariz öyleydi, son patch'te düzelttik dediler ama düzelmedi sanırım. Ben bıraktım zaten oyunu, bu oyun 2 aylık patch aralıklarını kaldırmaz, inanılmaz sıkıcı oluyor. Yeni oyun modu getirmek yerine gittiler pro ladder vs. gereksiz işlerle uğraştılar.
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha yeni sayılırım ya başlayalı 1 ay falan anca oldu baya eğlendiriyodu ama şu mulligan işi baya canımı sıktı. hiç internetten arayıp okumuyorum da dedim herhalde ben işkilleniyorum ama demek gerçekten varmış sıkıntı lol.

kendi kendime deck yapıp eğlenme safhasındayım daha. northern realms oynuyorum ves, shaani falan var 50 kere mulligan yapıyorum ama istediğim kartı çekemiyorum hiç deli oldum sdf.

yazımlısal olarak düşünüyorum da bunun en kolay şeylerden biri olması gerekmiyor mu ya hiçbir duruma bağlı değil çünkü nasıl düzeltmeyi becerememişler enteresanmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Matematiksel olarak mulligan ettiğin kartın destendeki en üst 3 karta gitmesinin olasılığı baya yüksek. Dolayısıyla sık sık mulligan ettiğin kartı çekiyorsun. Özellikle ilk mulliganladığın kartı kuvvetle muhtemelen sonraki roundda tekrar çekiyorsun yine, o yüzden Roach filan mulliganlayacaksanız 3. mulligan'da yapmak lazım, ilk mulliganlar kartları blacklist etmek olmalı. Aynı şekilde bir sonraki roundda çekmek istediğiniz kartı ilk mulliganlayabilirsiniz. Durumu güzelce açıklayan bir imgur resmi vardı elimde ama giremiyorum amk sitesine DNS ile bile, ne güzel ülke ya. İlla VPN istiyor.

Dediğim gibi son patch'te düzelttiklerini iddia ettiler ama algoritmayı açıklamadıkları ve insanlar hala şikayetçi olduğu için pek inandırıcı gelmedi bana.

Zaten bir coinflip bir de bu mulligan sıkıntılı Gwent'te. İlk başlayan açık ara dezavantajlı, turnuvalarda bile dünya winrate farkı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...