Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tuncay Milan'a mı gidiyor

Respectful

Öne çıkan mesajlar

“Gerçekten de İtalya`ya gitmek istiyorum.” diyen Tuncay, “Ancak bunu Milano`da alışveriş yapmak için istiyorum. Çünkü, bu aralar Milano’daki bütün alışveriş merkezleri indirime girmişler. Üzgünüm ki, devre arası tatili bitti. Böylelikle benim de alışveriş şansım ortadan kalkmış oldu” dedi.
(www.fenerbahce.org'tan alınmıştır)

tuncayın sözleri o da istemiyo yani!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Revenge, 03 Şubat 2005 15:18 tarihinde demiş ki:
Gitsin tabi.Yetenekli futbolcu..ama kadroya giremez orda...

Bu nedemek Gitsin ama kadroya giremez yani gitsin ve Bitsin mi diyosun..
FB eski FB deil artık her sene avrupası garanti oturmus bir ekip tuncay FB'de Avrupda deneyimini kazanabilir.. Daha olgunlasması gereken bir yetenek kısacası...[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

tuncay 20 milyon dolar edecek bir adam değil,eğer bu parayı veriyorlarsa durmasın satsın başkanımız,he orada başarılı olurmu derseniz belli bir süre sonra formayı kapınca birdaha çıkarmaz.bizde olduğu gibi.[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 03 Şubat 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
Inzaghi zaten yedek.
Crespo Sheva cikiyorlar. Tomasson ilk yedek. Inzaghi yedegin yedegi... Kaka'nin yedegi olabilir ama. Oyun tarzlari ve yerleri uyu$uyor.
20M $ abartilmi$ bir rakam tabii.. 5-10'dur o.

tuncay şu anda scout lar tarafından en çok takip edilen oyunculardan biri...avrupa transfer piyasasında ilk 15 in içinde...20m $ normal bir rakam.[signature][hline]SEE ANELKA'S GOAL
Anelka at the double as City win 4-0

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...