Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Light Eld Template ?

PiNg

Öne çıkan mesajlar

sana bi kac artifact onerebilirim...
Tartaros Gift
Cloudsong
Nailah Robe
Ceremonial Bracer
Tablet of Atlantis(isine yarayabilir)
belt of moon da alabilirsin iyi resist veriodu sanirim[signature][hline]Dogumgunu Level 50 Ranger ml2 sojourner Lancelot/Hibernia RR 3L6
Sosyal ağlarda paylaş

Burada var benim zamaninda kendi eld'ime yaptigim, 47 Light, 26 Mana. Zaten bu tempi kullandiktan sonra 50 vermene gerek yok, light'ta 47'den sonra cikan buyu de yok, Mastery of Focus da var kenarda lazim olursa.

Matter dusuk biraz (7), Traldor charge kullandiginda 10 pierce, 10 cast speed, %25 power, 26 dex/int cap, 9 range, 4 damage bonusa ulasiyor. Range yerine damage ve piercing tercih edersen Stone of Atlantis yerine Atlantis Tablet, Traldor's yerine de Tartaros kullanip oynayabilirsin temp ile.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Iki kisinin cektigi, tombala degildir.

[Bu mesaj Baggio tarafından 22 Ocak 2005 13:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eger cast speed istiosan 3 item alman lazim toplam %10 civari yada daha fazla vermeleri lazim...
Traldors Oracle
Cloudsong
bide bi tane toa quest itemi vardi bi helm...ismini hatirlamiyorum ama sun ile basliyodu..bu ucunu alirsan iyi cast speed bonusun olur[signature][hline]Dogumgunu Level 50 Ranger ml2 sojourner Lancelot/Hibernia RR 3L6
Sosyal ağlarda paylaş

light eld oldugun icin ben sana ilk olarak moc onerebilirim...cunku dd atarken ustune tank gelecektir...ve moc acip dd ye devam edebilirsin yada onundeki tank veya tank assist i mezzleyip targetina dd atmaya devam edebilirsin[signature][hline]Dogumgunu Level 50 Ranger ml2 sojourner Lancelot/Hibernia RR 3L6
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 23 Ocak 2005 11:30 tarihinde demiş ki:
99 olmaz, MP icin bu temp. Zaten 3 parcasi crafted, MP aliver, cloth cok pahali birsey degil.

ya ben cok iyi bilmiyorum o yuzden mp nedir ne degildir ?
100 qua mı olur simdi 99 qua bosa mi gitti :)))[signature][hline]Ay Don at vana nov if yu pileyt me ascas takeee alon
Sosyal ağlarda paylaş

baggio ben snein templateni sc ye göndersem bana yapabilirmi ? hic bisi anlamadım SLOT Number="0">
0

99
0
0

Unused

0

99
0
0

Unused

0

99
0
0

Unused

0

99
0
0

Unused

surekli böle gidiyo arada bazı artiler var?[signature][hline]Ay Don at vana nov if yu pileyt me ascas takeee alon
Sosyal ağlarda paylaş

biliyom cok sacma sorular ama template lazım cok ilk kez bi hevesle karakter kasıyorum adam gibi bi karakter olsun simdilik 99 qua idare etsin amabu template gespinanlıyamadım dorusu?[signature][hline]Ay Don at vana nov if yu pileyt me ascas takeee alon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...