Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] kaybolan sharwyn...

GwaihirNenuial

Öne çıkan mesajlar

single-player oynarken yeni açtığım wizard karakterime henchman olarak sharwyn i almıştım[bardları çok severim deekinden beri :)]. peninsulada takılırken sharwyn yaralandı tam heal kiti bastıgım anda öldü. partyden koptu ancak yokolmadı cesedinin yanıbaşında uninjured olarak dikiliyordu. yeniden konuşup partye aldım. aynı olay tekrarlandı(tam ölmek üzereyken bastım heali eh şanslıyım biraz). sharwyn yeniden temple of tyr e uçmak yerine orada yaralanmamış bi şekilde dikilmeye başladı. olay üçüncü olarak tekrarlandıgında ise heal i basmak için geç kaldım ve sharwyn öldü. journalde de söylediği gibi tot e geri döndüm ancak orada bulmadım bardımı. trade of blades den peninsula sokaklarına kadar aradım ancak sharwyn kayıp.. (bütün buglar da beni bulur) henüz onun henchman questini de bitirmemiştim ve vericeği(charisma veren bi belt veriyodu galiba upgradable) itemden mahrum kalmak istemiyorum. şimdi söyleyin lütfen ben nabıyım baştan mı alıyım oyunu ???? :):([signature][hline]Gilthoniel A Elbereth...

[Bu mesaj GwaihirNenuial tarafından 01 Şubat 2005 17:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok basit ..oyun orjinal ise..dm client tan dm olarak gir oyuna,load lan gameden (ancak optionlardan post on internet'i kaldır)..

sonra dm seçeneklerinde içinde "henchmen" kısımında sharwn'e bak eğer varsa sharwn'i seç ve go to ya tıkla ve nerde olduğunu görürsün,save lemeden çık,oyuna normal gir zaten artık sharwn nerde biliyorsun..gidersin konuşursun

ha diyelim ki listede sharwn yok..o zaman dm create tool ile sharwn i tekrar yaratabilirsin(ancak bunu yapmadan önce son save'ini yedeğini almanı tavsiye ederim)..tekrar yarattıktan sonra saveleyip çıkıp normal girip devam edebilirsin

Ayrıca bilinen bir bug bazen oluyor..henchmen değiştirirken her zaman dialog kullanmanı tavsiye ediyorum(drop party yada diğer henchman i alarak geçerli olanın düşmesini sağlamak bazen bilinen -tekrar henchman alamama- bug'ını yaratıyor)[signature][hline]Dance with me,lampy!!

[Bu mesaj chagy tarafından 03 Şubat 2005 19:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...