Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İkinci monitöre oyun datası açmak harita gibi

akirafes

Öne çıkan mesajlar

akirafes said:

Aluriel said:

dün gece de ışınlandı zaten karşıdaydı bi ara mesajlarında sonra kıvırdı vatan caddesine geçti falan

Ciddi sorunlu bir insansın buraya yazarken kimseyi kırmamaya ve üzmemeye calısıyorum Ama sen özel birisin bana olan ilgin neden bilmiyorum. ben ne zaman yazdım suadiyedeyim diye? ben vatandayım dedim. suadiyeden jetler geciyor dedim. Bomba sesi geldi dedim ki sonic boommus acıbadem de catısma var dedim ki turk telekomu ele gecirmeye calısıyorlarmış. Ne zaman suadiyedeyim diye yazdım göstersene? olaylar olurken o bolgedeki insanlarla telefonda konusuyordum. Bunu yazdım.
Sen gercekten ilgi istiyorsun bunu simdi anlıyorum. Evet Londrada ufak bir evim var bundan sana ne olsa ne olur olmasa ne olur umarım seninde olur. Calıs ben 33 senedir calısıyorum. Yazık senin gibi kisişel satasanları forum uyarmıyor. Ama işte ilgiye muhtac zavallı bir insansın forumda ismin gecsin diye vara yoga yazıyorsun.
Cık biraz hava al insanlara merhaba de arkadas ol hayat bu forumdan ibaret degil.

sürekli birbiriyle çelişen mesajlar atıyorsun söyleyince de kızıyorsun böyle. suadiye lafı benim ağzımdan çıkmadı kendin çıkardın onu nerden çıkardıysan. dün sildiğin mesajlardan birinde karşıda olduğunu ima ediyordun ordan haberler veriyordun yanlış hatırlamıyorsam. sonra vatandayım demeye başladın birden.

bi mesajında 1400e çalışıyorum emekli olcam az kaldı diyorsun, bi mesajında londrada evim var diyorsun bilmem nerde dükkanım var diyorsun. sonra vazgeçip vatan caddesinde esnafım diyorsun. sonra avrupa vatandaşı oluyorsun birden değişik işler. açıp bakalım istiyorsan eski mesajlarını bunları uydurmuyorum yani ben, sen ne saçmaladıysan o yani bu söylediklerim.

diğer topicte de yaptın aynı şeyi silah konusunda, sanki benmişim insanlara silahlanın diyen gibi beni suçlamaya başladın durduk yere.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

ne yalnizlikmis ya her mesajda bi yalniz adam yalniz adam

Onun mesajlarını okudun mu? hakaret sırf. Ben en azından seviyeli yazıyorum. Birde başlıga bak buraya yardımcı olsun diye bir başlık attım. Karşısında yazdıkları. Yalnız ilgiye ihtiyacı var. Onun icin bu şekilde yazıyor. Onun gibi hakaret ederek mi karşısık vereyim. Senin tavsiyen ne?
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Benim tavsiyem ilaclarini ihmal etmemen yonunde. Bak onunde editor gibi kanli canli ornegi var sizofreni cok zor hastalik

Yazık bomboş adam kendini doktor sanıyor yalnızlık ne kadar zor. Ailen olabilir ama sen yalnızsın. ilgi gostermiyorlar sana belli. Aynaya bak ben doktor degilim de bir de kendine. Zavallı. İcimde birden çok büyük bir acıma duygusu belirdi senin icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...