Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Papirus kayıtları..

arian

Öne çıkan mesajlar

Grubumuzun kayıtlarını burada size sunmaya ve sizin yorumlarınızı almak istedim.İyi/kötü her türlü eleştiriyi yapınız ancak rica ediyorum lütfen yapıcı yönde olsun, sorunların ne olduğu ve sizce neler eksik onlarıda söylerseniz sevinirim.Buyurun buda kayıtlar;
Papirus - Wicked Game (cover) (cover ama böyle tam cover deil işte coverın coverı gibi değişik ilginç bişey...)
Papirus - Yapma (bu parçada bize aittir)

Kayıt çok iyi değil ama elden bişey gelmiycekti kusura bakmayın ve kayıt 2004'ün Kasım'ında alındı.Şimdiden yorumlar için teşekkürler..
Not:Bu arada yakında sitemizide açıcaz sanırım bu haftaiçi açılır.Açıldığında zaten duyururum buradan...
[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Gilthoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing

[Bu mesaj kawa tarafından 30 Ocak 2005 01:30 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj kawa tarafından 30 Ocak 2005 01:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok beğendim gercekten sayfanızıda yazarsanız bitince linkini yazarsanız sevinirim. vokaller çok güzel bence. bitek bateride sanki bi eksik var ritim atlıyo kicklerde çalışması lazım elleriyle ayaklarını ayırmayı basardığı zaman mukemmel olcaksınız fanınız oldum şimdiden :) Cidden tebrik ederim rakibimizsiniz bunda sonra ama harbi çok beğendim... ama bateristin biraz metronome birazda attack çalışması lazım çok kolay halleder biraz çalışırsa helal olsun..[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

[Bu mesaj obacan tarafından 30 Ocak 2005 01:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi wicked game i dinledim diğerinide çekiyo bu şarkıda aklıma takılan gitarın tonuydu hiç beğenmedim açıkcası, onun dışında ortalama bir cover olmuş , diğerinide dinleyince yorumumu yaparım..[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

dinledim kendi şarkınızıda burda da o kötü gitar tonu rahatsız edici geldi bana , onun dışında şarkıya biraz renk katılabilirmiş çok tekdüze olmuş gibime geldi..

not : alınma , bozulma sakın garezim yok hiç bi şekilde , sadece eleştiri demişsin bende en dürüst halimle yazdım.[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

wicked game de kullanılan gitarda sanki her perde de coma varmış gibi geliyor. bu kayda bir procesor konsa manyak olur ve biraz da bas derim ben. tabi davulcunun biraz daha çalışması gerek :p (sonunu salladık ehehhee :lol: )
yapma da da aynı gitar tonu biraz kulak tırmalıyor ama sağlam bir pedal bulursanız herşey çok daha güzel olacaktı ;)
bir de metronome çalışılması lazım gibi...[signature][hline]:rock:Calling our to the gathered masses;
their answers so silent:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Yok canım teşekkürler "ryan".gitarın tonu prosesör yok ve herhangi bir efekt veya bir düzeltme yok ve anfi kötüydü.O tek düze olayıda "yapma"da epey belli oluyor onun üzerine biraz daha kasıyoruz.[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Gilthoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben çok beğendim sonucta ama tör kayıt yani bizde canlı olarak çok iyiyiz ama kayıtlarımız çok kötü bence baya iyi bi grupsunuz cidden, ama bateride birazcık çalışması lazım biriki hafta kendini verse böle bateri basında bi 5 saat falam günde çok rahat halleder cidden basit hatalar...[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

İkisinide dinledim eksiklerinizi yazıyorum. Hoş gözüküyor ama çok eksik var.
İlk olarak vokallerin kendine güveni yok ve parçaya uyum da sağlayamıyorlar. En önemli şey özgüven grupta.
Gitarın sesi çok kötü geliyor. Kaydı nasıl yaptınız bilmiyorum,anfi de kötü olabilir onu da bilmiyorum. Ayrıca gitarın biraz gelişmesi lazım,şöyle biraz solo falan atabilmesi lazım.[signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

şarkınızdaki hızlanmalar çok geyik olmuş yakışmamış metronomu hızlandırmak yerine çaldığın hızda araya bi nota katsanız daha iyi olurdu gitarın sustuğu yerlerde bi kaç davul variyetesi yakışırdı.. illaki gitarla hızlancaz olayımız bu diyosan bi önce ana riff sonra ufak bi solo veya davul vokal variyetedsi akabinde hızlanmak daha doğru olurdu.. ufak atmasyonda olsa yapabildiğiniz kadar iyi bir solo katabilirdiniz.. vokalinizin kulağı çok iyi değil ama sesi çok kötü değil çalışsın sözlere biraz derinlik katın .. dumanın şarkıları gibi olsun insanlar anlamsız sözlerde anlam aramayı seviyo[signature][hline]yörünge dışı
Sosyal ağlarda paylaş

vokal bence zorla sölemiş..yada ingilizceleri okadar ii deilki kasılıolar sölerken-özgüven eksiklii var yaniii....gitar tonu hoş deil bencede şarkı başladı ben wicked game'i mi indirdim yoksa ötekini mi açtım yanlışlıkla die ismini kontrol ettim :) bateri hakkında da yeterince yorum olmuş zaten katılıorum aynen....[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

şinci, vokaller oturmuyo birbirine, özgüvensiz söylüyolar, davul ritm kaçırıyo. gitar garip bişiyler yapıyo ama şarkıya oturmuyo, tonu ayrı bi olay, bi bassçı sağlam diyim ben çıkıyım işin içinden. coverda ikinci dakkada toptan gidiyosunuz. oturacak çalışacaksınız yoksa olmaz, alınmayın bide :)[signature][hline]-Old School Keşh-
Sosyal ağlarda paylaş

Beni sadece özgüvensiz vokaller
ve
ritim kaçiran davul rahatsiz etti.

Ki vokallerde de potansiyel var yani. Stüdyoda calisiyosunuz evladim cigirin bagirin delirin ya ne cekiniyosunuz (-: Bi yere cikinca ne yapacaksiniz.

Davul acemi sanirim biraz, ama o da sarkilar oturdukça ritmini oturtur.

Hadi bakalim iyi calismalar iyi yoldasiniz tebrikler[signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

Wendigo nun grubu bi kaç yıl önce nebulanın forumlarına parçalarını koyduklarında herkez acaip acaip konuşmuştu orda bir kişi çıktı ve müzik adamı olarak çatır çatır yorumladı parçayı etkilendim aynısını yapıcam >>

1.Bayan vokal şarkıyı söylemiyorda--anlatmıyorda kendisini kasıyor
2.Erkek vokal söylemiyor-anlatıyor (Daha iyi yani)
3.Gitaristiniz fena değil şarkıya hakim
4.Basscınız pek bir düz
5.Bateristinizi acilen bir kursa yazdırın 2-4 lük öğretin o başlardaki hi-hat vuruşları çok pis sırıtmış ve davula hiç hakim değil
6.Grubun birbiriyle olan uyumu yok (en azından ben onu anlıyamadım bu parçadan)

Olumlu olanları söyleyeyim
1.Duruşlar iyi sadece davulcunuz biraz fiyasko
2.Girişler uyumlu[signature][hline]-Abi Karadeniz TAŞ Fırını Nerde?

-Bilmiyorum Nerde?

[Bu mesaj RedallHoor tarafından 30 Ocak 2005 18:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Papirus un cok onceden dinledigim kayıtları..

kesinlikle gelecek vaad ediyor. Ama en onemli sey uyum ve uzun sureli birlikteliktir bir grupta. Tabi bir sure sonra profesyonellik kazanılınca bu tip handikaplar minumuma iniyor..[signature][hline]lost in sorrow nights! dark one, be my guide, light my path!
follow the energizer tav$ani
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

Vokallerde kesinlikle gelecek var. Biraz daha cesur söylerlerse süper olur

Kayıtta ve gitar tonlamasında çalışsanız iyi olur evet :)
Ama vokaller gerçekten iyi[signature][hline]Drowning Pool - Tear Away
I don't care about anyone else but me
I don't care about anyone
I don't care about anyone else but me
I don't care about anyone or anything but me
Goddamn I love me
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...