Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık MONSTER Q67P150HM04 Laptop

bonuSimo

Öne çıkan mesajlar

biliyorum Q67P150HM04 diyince şak diye anladınız ama ben yine de özelliklerini yazayım.
15 inç
i7-2670QM
8GB RAM
GTX 560M
SEAGATE 500GB 7200RPM HD

2011 aralık ayında almıştım diye hatırlıyorum, kasım da olabilir o aralar işte.
baya bi süre klavye mouse monitör takılarak kullanıldı sonra touchpadi falan kullanıldı o yüzden üstündeki kaplaması çıktı doğal olarak. bataryası sağlam gibi ama güç tüketimi çok olduğu için fazla gitmiyor 1-2 saat civarı en fazla. onun dışında bildiğim bi sorunu yok. gaming laptop olduğu için adaptörü kafam kadar, işlemci gpu fazla ısınıyor falan standart.
nedense kutusu duruyor.
fiyat için sahibindene baktım, 1750'ye falan koymuşlar. "GTA V 'i çok güzel ayarlarda kasmadan rahatça oynayabiliyorum" diye bi cümle var. nah oynarsınız. alın csgo dota falan oynayın, overwatch'ta oynanır sanırım ayarlarla oynanıp baya optimize oyun.
fiyat 1200tl, burda satılmazsa sahibindene koymak zorundayım. beni gazoz kapağı koleksiyonu ve 120 patlak bisiklet lastiği ile takas teklifleri duymaya mecbur bırakmadan alın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"GTA V 'i çok güzel ayarlarda kasmadan rahatça oynayabiliyorum" diye bi cümle var. nah oynarsınız. alın csgo dota falan oynayın, overwatch'ta oynanır sanırım ayarlarla oynanıp baya optimize oyun.

samimiyetini sevdim.

yalnız ben hala öbürü gibi kelepir kasa parçaları bekliyorum hala onu kaçırdığıma yanıyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu arada abarttığım kadar değilmiş bayadır kullanmıyodum hakkını yedim bilgisayarın sanırım.
csgo yükledim low-med ayarlarda 150-300fps arası alıyorum ama çözünürlük düşük 1280x1024. overwatch denicem 1080p onu da yazarım. format atıp windows 7 kurunca cillop oldu 1700'den koyarım sahibindene burda da dursun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...