Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[1 Şubat - Salı (23:30) (Kanal D)]Indiana Jones-Kamçılı Adam

Caranlothwen

Öne çıkan mesajlar

MrMedia
Üye - ?

01 Şubat 2005 14:27
--------------------------------------------------------------------------------
ardından Fight Club var
--------------------------------------------------------------------------------
I Love Liv Tyler | IP Adresim Ne ? | BedaXa |
Matrix Code System

Hiç izlemedim ama arklar anlattı güzelmiş fırsat bulursam izlerim heralde...:)[signature][hline]James HETFIELD...
Sosyal ağlarda paylaş

eh bizimkiler de tam indy'nin vaktinde mp partisi başlatmak istiyordu, neyse artk bakalım.. :hmm:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

hohoho film süper ya, çok eğleniyoruz.. :-)

unutmuşum tümüyle maymun beyni olayı hariç.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

yoo usta esasen tam spielberg klasiği film işte, adam zaten schindler's list ile yapmadı adını, jaws, e.t, indiana jones, jurassic park gibi fantastik gişe filmleri ile spielberg spielberg'dir yani.. :)

hoho çok keyif aldım ya, babam "yok nakıs enerji ne seyrettiyorsunuz böyle şeyler bize" diye homurdandı bir ara ama olsun, fight club'ı izlettirsem artık ne der.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

itiraf edeyim jaws'ı izlemedim :)

ama e.t. ve jurassic park gibi klasiklerde bile böle bi dinginlik vardır .. abartıya kaçmamıştır kanımca hiçbi zaman
yani dinazor olayı diyecen tamam da ;D o bile en gerçekçi haliyle sunulmuştu önümüze

burdaki o botla atlama sahnesini görünce bruckheimer filminde sandım kendimi[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de indiana jones bir popüler kültür ikonu olmuşsa bond gibi, en olmadık durumlarla karşılaşıp en olmadık şekillerde kurtulabilen bir karakter olduğu için olmuştur, esasen dikkatli bakılırsa arkeolojist bir bond gibi görülmesi mümkündür.. :-)

zaten büyüler, ritüeller, bilmemneler gerçekleşiyorken çok fazla mantık aramak da mantıksız olur.. :-p

ekleme: lol arkeolojist ne ya, arkeologun suyunu mu çıkarmışım anlamadım.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:

[Bu mesaj Sam tarafından 01 Şubat 2005 22:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...