Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tv8 de zoka adlı program

blue_demon

Öne çıkan mesajlar

Sunucu yoldan geçen birine sanki acil bi durum var tesadüfen ona rastlamış gibi yaklaşıyor. Telefondaki adama soruyo cevap alamıyo senaryo icabı. Yoldan geçen adama soruyo bilirse 20 milyon veriyo. En güzeli milletin yüz ifadesi adam şakadanak çıkartınca parayı adamlar dumur oluyo. Kopturucu. Saxo.[signature][hline]Free your mind
http://www.ilovelivtyler.com
Sosyal ağlarda paylaş

benim nlamadıım o adam gayette bilindik bi dizi oyuncusu, kimse tanımıo mu, anlamıo mu ben anlamadım. bi de şu şakacıdaki Çetin Çiftçioğlu fenomeni var. yaw adam nerdeyse bütün Türkiye'yi şakaladı, hala nerden buluo sazanları anlamıom, nası tanımıolar hala bu adamı çözemedim.[signature][hline]Manda yuva yapmış söğüt dalına
Yavrusunu sinek kapmış gördün mü?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Yaa tanısan bile aklına gelmez.
Adam DVD kiralayan yerde, çiçekçide, hamburgecide vs. eleman gibi çalışıyor. Ben de görsem "birine benziyor ama kim" der gecerim aklıma gelmez TV programı olacağı.
Programa gelince çok şeker. Adam da rolunu gayet güzel oynuyor. Gerçekten de adamların kazndıklarında girfikleri şekiller çok komik. Parayı almadan kaçanlar da var.
:lol:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
voic3, 09 Ağustos 2004 02:41 tarihinde demiş ki:
bugunki bölümün sonlarında turist rolu oynarken orda bi tip vardı süper kro amcamız. adres tarif etmeleri falan :)

bu arada tv8 kopdu gidio. kanal ilk 10 arasına girdi listemde.

http://forum.paticik.com/view.php?id=81370
Evet Tv8 iyi gidiyor baya su konudan yorum alalim lutfen yukarda :)[signature][hline]Get Up, Stand Up, stand up for your right Get Up, Stand Up, don't give up the fight
[Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)
Cd- kafası karışıkken bir şeyler demeye çalışmış:
Yok asabah sabah kafamız sazten uçmuş o açıdan şey var bi de yani ben saşmalıyorum gene

Sosyal ağlarda paylaş

HAstasıyım o programın ya cok guzel pat dıye cıkartıp verıyo parayı. Bıtane ssalak amcam vardı parayı gerı vermeye calısıyo ahuauh yarılmıstım.

Ama adını her seferınde ogrenıp sora unuttugum zokanın o Soruları soran gercekten iiyi bi ıoyuncu rol kabılıyetı falan super.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

Program cidden çok hoş bi iki haftadır seyrediyorum yakalayınca. Sabahlara kadar oturunca rastlıyorm tekrarlarına fln =)

Diğer absürt aptal şaka programları gibi değil. Bilmem dikkatinizi çektimi ama el de sallatmıyolar kameraya.
Trnk parayıda çıkarıp veriyolar fln.
Ama ben o herifi gözünden tanırdım nerede olursa olsn isterse bayan kuaföründe yumuşak berber Ayhan kılığına girsin yine tanırdım.

Şimdik eğer karşılaşırsam bende ayak yapiyim paraları aldıktan sora derim seni tanıyorm niahah dye :p[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
Süper program cidden
şu tel şakası süperdi
adam çıkartı gitar teli isteyen adama sayıyo
"bunlar vişneli tel bunlar vanilyalı çalınca böle vişne aroması geliyo" gayette ciddi yani. ehe elemanda dumur bi vaziyette dinliyo süper program cidden[signature][hline]-Mumya lazımmıydı abi ?
-Yok sağol bilader
Sosyal ağlarda paylaş

o sırada gayrı ciddi olduğu için çoğu insan bildiklerine de doğru düzgün cevap vermiyolar. bilseler bu bir yarışma...
adam süper ama her role süper uyum gösteriyo.
en eğlenceli türkçe program aklıma gelmedi başka, ödül hikaye.[signature][hline]May the horse pee with you.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...