Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hikâye(kısa)

ambassador

Öne çıkan mesajlar

...insanlar artık karanlık dünyaya kendini kanıtlamak zorundadır ve bunun için önce başların büyük Lord Deathsword olan ölü ruhların olduğu salavor vadisin geçmek zorundadır eğer burdan gelebilecek bir zafer olursa kendini tüm karanlığa kanıtlamış ve karanlığın efendisi olmak için ilk adımı atacaklardır.Bu arada insanların içinde güvensizlik oluşmyaa başlamıştır çünkü ölü ruhlar gerçekten hiç bozguna uğratılmamış bir topluluktu başında Lord deathsword olduğu sürece.İnsanların başında ise büyük elçi yani AmbaSSadoR bulunmaktadır tüm canlılar (elf,shaman,orc,troll,ölü ruhlar)AmbaSSadoR a çok karşıdır çünkü onun amacı insanlığı karanlığa kanıtlayıp barış için savaşıcağıydı insanlar ölü ruhlarla karşılaştığında çok zorlanmışlardır ama yenmeyi bilmeişlerdir onlara burmak çok zordu onalrın lakabı ölüydü çünkü çok hızlı ve ruh gibi yakalmak zordu ama ruhlarını kılıcana aktaran insanlar zorlanamsına rağmen yendiler artık önlerinde engel yoktu herkez karanlığın efendisi AmbaSSadoR ve insanları tanımışlardı ama içlerinden bazılar ortalığı kızıştırdı ve bu kadar güşçülyken bu vadiler i kan döküp alabiliriz düşüncelri yayıldı ve ,insanlar Barış ve Savaşcı oalrak 2 ye ayrıldı ...BEĞENMEDİĞİNİZ BİLİYORUM OLUMLU CEVAP ALIRSAM DEVAM EDİCEM SAĞOLUN[signature][hline]Hâlâ Rüyadayım...
Artık uyanmak istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

AmbaSSadoR da neyin nesi...
Benim cevabımda biraz kırıcı gelebilir ama niyetim direkt oalrak o değil.
Noktalama işaretlerin, cümlelerin birbirlerine bağlanması ve cümleler düzensiz. Güçlü bir anlatım kesinlikle yok. Konu olarak fantazi yazmayı düşünme. Fantazi yazdığını belli etmek için doldurduğun kelimeler zırvalara dönmüş.

Ama bir şeyler yazmaya devam et ki geliştir kendini.[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...