Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

anti virüs tavsiyesi

karakedi

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Dünyanın 1 numaralı anti-virus programı Kaspersky
hatta kurtadam forumlarından alıntı bir yazı
Ayrıcalıgı ortada seçim için,kaspersky genelde ilk çıktıgında virüsler hemen yamasını bulur.Norton veya başka programlar genelde Kaspersky'dan sonra yamaları update'e koyarlar.
İşte bu yüzden Nortonun görmedigini KASPERSKY görür,Çernobil virisü vs.gibi,kaspersky yamalarını bulmuş ve norton vs. gibi programlar kasperskydan almıştır bu yamaları ( yasal alış veriş diyelim )

*NASA'nın bile tercihi olmuş ve kullanmıştır,yeni yönetim RUS yapımı bir program sistemlerimizde olamaz diye kaldırmıştır.
Kullanmamalarının sadece sebebi RUS yapımı oldugu içindir.

*Şu anda Kaspersky 100.000 virüs yaması barındırıyor ( dün yapılan update ile birlikte )

*Kaspersky çok hızlı şekilde virüs'ü yakalar,daha dosya bitmeden veya siz daha tıklamadan o klasörde hangi virüs oldugunu gösterir.
Hiç bir şekilde NORTON veya diger virüs programları gibi virüs bulaştıgında veya virüs buldugunda sistemi haps etmez,yani sizin müdahale etmenize olanak sunar.
Şu anda en hızlı virüs yakalıyan program olarak kabul edilmektedir,bir çok editörün seçimi olmuştur,incelemelerde bir çok programın ve online anti-virüs sitelerinin göremedigi kullanıcı ve incelemelerle kanıtlanmıştır.

*Çocuklar için mükemmel bir virüs programıdır,eğer çocugunuz veya acemi kullanıcı kullanıyorsa bilgisayarınızı.Virüs buldugunda uyarır 3 defa,eger hala dosyaya ulaşmaya çalışıyorsa veya yanlış bir yol izliyorsa bilgisayara reset atarak sisteminizi bu kullanıcıdan korumaya başlar.

*İkinci işletim sistemi gibi setup yapan ve sonrada kaldırmanız çok zor olan NORTON gibi degildir,kendi içinde barındırır dosyaları,her noktaya dosya atmaz ve kaldırmanız sadece 2-3 dakika bile sürmez,sistemden kalktıgında kendi dosyalarını atık olarak bırakmaz,böylece başka bir virüs programını veya başka bir versionu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

*Hatta şu anda Norton kullanan arkadaşlar,kullandıkları bir kaç programda belkide virüs oldugundan haberleri yok veya sitelerden.
Norton'u kaldırıp kaspersky kurdugum bilgisayarlarda her zaman min.3-5 virüs bulmuştur ve hatta daha fazlasını bile yakaladıgı oldu.

*Çok kolay şekilde arka planda çalışırtırabilirsiniz,hala görevini devam ettirir ve size açılışta veya devamlı sistem konturolünde kesinlikle varlıgını belli ettirmez.
Sağa sola ikon vs. bırakmaz hayalet gibi görevini yerine getirir..

Kısaca virüs programım var diye ona güvenerek VİRÜSLERE BİLGİSAYARINIZI LUNAPARK'a çevirmeyin

Kaspersky'ın Türkiyede ki referansları ( kullananlar ) :

Bahçeşehir Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi
Dicle Üniversitesi
Gaziosmanpaşa Üniversitesi
Gaziantep Üniversitesi
Özel İstanbul Çevre Koleji
Robert College Mezunlar Derneği
Özel İdeal Koleji
T.A. Eğitim Hizmetleri
İnal Ertekin Ana ve İlkokulu
Türkiye Noterler Birliği
Damat/Tween
Ümran Çelik
Aluform Pekintaş
Etap Holding
Dolmabahçe Sarayı
Çırağan Sarayı
A4 Ofset
Ford Bulan Plaza
Petline Petrol Ürünleri
Örmaş Örme Mensucat
Elle Ayakkabı
Tıpsan A.Ş.
Koton Tekstil
Yalteks
HES Kablo
Astek Asansör
Altın Gıda
Setkom
Mikrosaray
Akımsan A.Ş.
Meteksan Matbaa
Mastur Turizm
Samtaş Sigorta
Ex-SA Eksport
Orion Shipping
İktisadi Kalkınma Vakfı
Tenay Medikal
Çığla Medikal
Excon Turizm
Hacılar Elektrik T.A.Ş.
Altın Gıda
Promaks
Özler Plastik
Marmara Dış Ticaret
TEM İnşaat
Animascope
Opal Sigorta
İnci Kundura
Bellona
Yataş
TİKA - Türk İşbirliği ve Kalkınma İdaresi
Erem Sigorta
Baha Tekstil
MCD-McDermott
Ünlü Tekstil
İzmir İl Özel İdaresi
Orfe Denizcilik
Adeko Group Bilişim
Dönmez Debriyaj
Mez Motorlu Araçlar
İstanbul Konfeksiyon
Alman Hastanesi
Çamlıca Hayat Hastanesi
Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hast.
Acıbadem Hastanesi
Güven Hastanesi
Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
İstanbul Select Hotel
Rewe Touristik Destination Service AG
LTU International Airlines
Ege Seramik
REM Güvenlik Sistemleri
Ankara Sanayi Odası
Med Yapım Televizyonculuk
Petaş Profesyonel Elektronik Sanayii
Sun Express Hava Yolları
Diya Tekstil
Grillo Dış Ticaret
PDF Finansal Danışmanlık
NDT Elektronik Cihazlar
Köy-Tür Entegre Tavukçuluk
İpaş Tekstil
Asya Gıda
Türk Linux Kullanıcıları Birliği
ACG İstanbul Chip Kartları
Linea Dekorasyon
Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu
STFA Savronik A.Ş.
Destek Mali Müşavirlik
Teknik Emprime
Link Shipping
Karınca Uluslararası Taşımacılık
Makel Elektrik
Tayteks Tekstil
Şark Ekspress
Polinas Plastik Sanayi
Of / Kıyıcık Belediye Başkanlığı
Kardalco Ltd.
Arslan Makine
Korendon Yapı ve Turizm
Nurma Hafif Metal
Açı Otomotiv
Bursa Nilüfer Belediyesi
Bursa Patent A.Ş.
Destek Patent A.Ş.
Aviteks A.Ş.
Merkez Çelik
Letoonia Hotels
Scrikks
Yonca Ege Yağ Sanayii A.Ş
Gisi Giyim
Sunal Turizm
Akser Turizm
Cesur Ambalaj
Eko Group
Tesem Teknik
Güntaş
İnsat İnşaat
Sarsılmaz Silah Fabrikası

[Bu mesaj Virus tarafından 22 Ekim 2004 11:00 tarihinde değiştiri
Sosyal ağlarda paylaş

norton kullandım uzun süre
ama sevmedim sildim.
free-av vs vs birçok tavsiye edilen virüs programını denedim, onları da sevmedim.

mcafee antivirus + firewall yükledim
çok hoşuma gitti
2 aydan fazla oldu kullanıyorum,
ne worm girdi ne birşey takır takır işliyor pc.

ağdalı ve gevrek cümlelerle mcafee'yi övecek birşeyler yazamıycam, ama güzeldir tavsiye ederim.[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nedanko, 22 Ekim 2004 16:25 tarihinde demiş ki:
Kedi sana önerebileceğim tek yazılım
http://www.free-av.com/
sık sık güncelleniyor ve tamamen bedava sistemi hiç kasmıyor.. Bence süper bir şey..

+1
1 sene kadar önce başım sıkıştığında zed (yannış hatirlamiosam) önermişti ..
1 senedir 1 adet bile sorunum olmadi , 1 kere bile ..[signature][hline]benimde mi düşüncelerim olacakti ,
bende mi böyle uykusuz kalacaktim ?
sessiz sedasız mı olacaktım boyle ...(Orhan Veli)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Panda rule!!!!!
Ama tek bir kötü yanı var msl icq yu açıyorsunuz hemen uyarıyor İcq adlı program sisteme girmeye çalışıyor diye.Diyeceksinişz ki ne olcak bi süreden sonra bayıyor!Ayrıca yukleyen olursa ben programı full sürüm yapmak için gerekn pass ı ve user name i verebilişrim[signature][hline]Spectator, 20 Temmuz 2003 15:00 tarihinde demiş ki:
ben yaptırmadım ama acımıyo.

İşte Ben!!!

asdasd, 01 Şubat 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
merkez : Ananın Yerinde kavga ihbarı var Ekip intikal etsin
ekip : anlaşıldı merkez, Ananın yerine ekibimle seyir halindeyiz

[Bu mesaj The_ tarafından 01 Şubat 2005 17:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

avg derim başka birşey demem.

hem hiç kasmıyor, hem nortondur pandadır kasperskydir onlardaki tüm hikayeler en iyi bunda var hem de virüs veritabanı haftada 2 kez güncelleniyor en iyi yanı evde kullanım için bedava versiyonunun da olması bence en iyisi[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Panda derim ben Mcafee ve norton varken trojan yedim... Bulamıyorlar arkadar Kar. ı ıse kullanmadım birsey diyemeyeceğim F secure kullandım o da yaramaz... Su ana kadar en iyisi panda oldu Birde Sygate firewall kurdum Sorun yok su an[signature][hline]...::Çekip Gidicem Buralardan::...
Sosyal ağlarda paylaş

bide antivir var arada sırada birşeyler buluyor hemde beleş ben bunu kullanıyorum memnunum psikolojik tatmin özelliği var :D maksat bi virüs programı olsun[signature][hline]Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Anti-Vir tavsiye ederim. Tamamiyle ücretsiz. Sistemi hiç kasmıyor. SP2 ile uyumlu çalışıyor. (Mesela anti-vir yeni bir yama v.s çıkarırsa windows bizi uyarıyor)[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...