Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım - nba 2005 freestyledunk

codename_curse

Öne çıkan mesajlar

said:
jankis, 31 Ekim 2004 12:49 tarihinde demiş ki:
süper olmuş
maç oynanabilirliğinde 2004 den pek farkını göremedim

Bence maç oynanabilirliğinde çok şey değişmiş, herşeyden önce hödük gibi topu havada kapıp inmiyorılar havada adım atabiliyorlar, savunma çok daha zorlaşmış ki, yakın mesahe de crossover yapılmıyor yapanda nadir kişiler oluyor mesela J.Kidd gibi.

Smaçlar çok daha gerçekçi olmuş

blokların ise güzelliği bir ayrı konu geriden bile gayet güzle tepesine binebiliyorsunuz, hatta adam çok uzaktan ileri sıçrayıp çok güzel tepeliyor

Oyun kesinlikle çok daha gerçekçi olmuş. Paslaşmalarda bile görsel güzellik var.

Hele Celtic's deki R.Davis ile bir ters smaç'ım var li potanın diğer ucundan geçip öte tarafa...

Bence çok ama çok güzel olmuş...

Tek sorunumuz oyun kopya olduğu için durmadan desktopa atmasıydı bizi...sabırla orjinalinin çıkışını bekliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşın kastettiği ally-oop freestyle dunkdaki topu önce potaya havaya vs.ye atıp yakalayark smaç yapma olayı. Ve o olay da malesef sadece analog stick varsa yapılabiliyor (cross+directin tuşları işe yaramadı bende)[signature][hline]You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GEd, 02 Kasım 2004 19:18 tarihinde demiş ki:
kotu bi oyundu bence
sildim direk
ea firmasina karsi bi antipatim var nedense :)

Sevdiğin basketbol oyunu var mı?[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup.
Usta Science Dark Melee/Regen
Baloncu Natural Defender Force Field/Radiation
Sosyal ağlarda paylaş

"şimdi arkadaşlar configinizdeki:
bind K_"tuş" RXAXISCHANGE (bu sola veya sağa)
bind K_"tuş" RYAXISCHANGE (buda aşağı veya yukarı) bu satıları aynen alın ve "tuş" yazan yere kullanacagınız tuşu yazın(tırnaklar olmayacak)
örn: bind K_U RXAXISCHANGE gibi...dört tane alleyoop tuşunuz olması lazım şimdi..ardından oyunda üçlük çizgisi etrafında veya birazcık daha gerisinde alleyoop lara başlıyoruz. ben gamepadle yaptığım için sol sağ aşşağı ve yukarı şeklinde analog var. sizde ona göre tuşlar ayarlarsanız anlattığımda zorluk çekmezsiniz.birçok kombinasyon var. soldan aşşağı ile aşşağıdan sola bile yapmak farkettiriyor. ama benim en beğendiğim hareket aşşağıdan sağa doğru olan. umarım açık olmuştur sorularınız için burayı kullanabilirsiniz."
Kaynak:Trgamer Mesaj Odaları(Tracy McGrady)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 02 Kasım 2004 19:15 tarihinde demiş ki:
nası ya?
ps2de analog olması lazım bütün gamepadlerin diye biliyorum
zaten adam kontrolüde analogla ps2de diğer çıbıklarla oynatamıyosun

yok ben bilgisayardan bahsediyodum :)[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
Estel_Anorien, 03 Eylül 2004 01:16 tarihinde Head'e demiş ki:
ulan kelle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...