Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Files ---> Cnbc-e

Gallant

Öne çıkan mesajlar

said:
MeSh, 08 Haziran 2004 08:51 tarihinde demiş ki:
Hmm ilk defa izledim.. Bu bolum nasildi ortalama olarak? Yani cok daha iyileri var miydi? Veya kotu muydu falan..

Çok çok daha iyi bölümleri vardı.

Mortis, o bahsettıgın cuma akşamkı bolumu ızlemedım ama Oyle bi kopukluk olacagını sanmıyorum bolumler arasında cunku Şu ana kadar hiç tanık olmadım.
Örnegın Mulder gecen haftakı bı bolumde buz dolu kuvetın ıcındeydı orada bıtmıstı ertesı bolumde iyilestigini falan belırtmıslerdı ayaklanmıstı.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 08 Haziran 2004 18:21 tarihinde demiş ki:
said:
MeSh, 08 Haziran 2004 08:51 tarihinde demiş ki:
Hmm ilk defa izledim.. Bu bolum nasildi ortalama olarak? Yani cok daha iyileri var miydi? Veya kotu muydu falan..

Çok çok daha iyi bölümleri vardı.

Mortis, o bahsettıgın cuma akşamkı bolumu ızlemedım ama Oyle bi kopukluk olacagını sanmıyorum bolumler arasında cunku Şu ana kadar hiç tanık olmadım.
Örnegın Mulder gecen haftakı bı bolumde buz dolu kuvetın ıcındeydı orada bıtmıstı ertesı bolumde iyilestigini falan belırtmıslerdı ayaklanmıstı.
oyle birsey olmadiki buz dolu kuvetin ici Colony bolumunun basiydi [esasinda carsamba gunu olan devam bolumunun sonu] mulder virus kapiyo suda tutuyolar sonra iyilesiyo yatakta gosteriyo onu ayaklandigi falan yok.
mortis cuma gunu adamlar zaten hastaneye kaldirilmisti hastaneden herhalde iyile$meden cikarilmazlardi gerek saglik tehlikesi acisindan gerekte [belki] karantina vs icin...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu geceki bölüm bence çok güzeldi. Yine Dark Side olayları, Ölü ikiz kardeş ve Şeytanın işe karışması.

Özellikle Sonlarına dogru harikaydı. Charlie'nin annesinin Çocugun şeytan olup olmadıgını dogrulamak ıcın attıgı üç kibrit çöpüde suya batınca baya bi etkilendim. Ayrıca Kadının duvara yapışma ve Mulderın da oldugu hastanedeki tören süperdi.

Şeytan artık mulder'ı tanıyor.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

Baya güzel.. Ya ben nedense bütün bölümleri seviyorum ya neyse

Bu adamlara bulaşan bu hastalık kesin uzaylı muzaylı işi çıkacak ta abi tam olarak nedir bu böyle böcek kuluçkası mı oluşuo içinde??

Scully'e de bulaştı mı sizce?[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
[Dreamsmiths]
Curse Alliance
Sosyal ağlarda paylaş

Twelve Monkeys'in üzerine izleyince baya bi garip oldu ikisindede salgın hastalık söz konusu ehe heh :)

Ama yinede güzel bölümdü, hastalık olaylarından çok beni etkileyen FBI'In bile gıkını çıkartamadığı bazı yüksek mevkideki güçlerin böyle şeyler yapması oldu.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

said:
GeeM, 10 Haziran 2004 01:55 tarihinde demiş ki:
hayatımda izlediğim en iğrenç xfiles bölümüydü heralde.. kusmama ramak kalmıştı. Dev sivilceler, iğrenç iltahaplar, pis böcekler öğk be

+1 abi herifin suratına höt diye bir sıçradı iltihap mıdır nedir ödüm koptu birden noluos dedim.[signature][hline]böhüüü :( son 11 gün..
Sosyal ağlarda paylaş

carrebalis mi ne ole bisiler :P
"bittin olm sen tanio artik seni dötü koru arkani kolla"
iki bölüm sona
"daha yeni baslio malDIR arkani kolla"
peh bee
maldirin arkasina ne cok talip var bole :P[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 27 Mayıs 2004 02:27 tarihinde demiş ki:
*Fox Mulder: He believes the government is out to get him.
Mr. X: It's tax season, so do most Americans.

daha önce değindiğim bir laf bu bölümde söylendi eheheh dedim direk[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...