Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepeleksel futbol maçı v27

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

kender,bomb,holy,angelus,sabo,apex,bathory,arcane,babacum,gris

silth gelcek mi,ona ulaşabilicek biri sorsa iyi olur
bi de babacum sen geliyosun kesin dimi?[signature][hline]Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

jankisim sizin maç kalamışta oluyor ve sizinde bir kaleciniz eksik hatırlatırım ben kalamışta bir daha oynamamk için kendime söz vermiş bulunuyorum. para verip üstüne vücudumu parçalamak istemiyorum. sado-mazo olayına girişmek için daha gencim.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu iki ayrı saha alma fln olayları nerden cıktı ben yeni duydum boyle ayrılıklar yakısmıyor hiç ne gerek war abi ne guzel oynuyoduk bu zmna kadar simdi nerden cıktı bu olay...
eger boyle olucaksa modaya geri donelim orda yapalım tekrar... Ama bi anlık anlasmazlık yuzunden de mac yapmaktan geri kalmıyalım ne guzel oynuyoduk mesela haftaya yapalım yeni bir mac nasıl olsa herkes tatil ya cuma gunu yada haftaya pzt veya baska gun de olabilir alalım modada yapalım gene boyle olmaz...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir maç için "orda olcak burda olcak" kavgası yapan adamları sonuna kadar kınıyorum. Adamlar seçimde oy toplar gibi hırs yapıp kendi istediklerini yaptırmak için şu güzel ortamın içine ediyorlar. Aferim size. İkinizinde maçı elinizde patlasın bir dahada maçlara gelemeyin emi.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 26 Ocak 2005 19:18 tarihinde demiş ki:
ikincisi, holyman geçen maçtan önce burası daha iyi kayıyo, daha iyi demiştin hatırlatırım.
"Sahada ordan oraya temizledin yine holy" diyerek takılma amaçlı laflarınıza karşılık söyledim ben onu. saha kayıyor evet ama banada kayıyor eve gelince. ben her maçtan önce de söylemiştim kalamış olmasın moda,dereağzı olsun diye. son 2 maçtır kalamışta oynadım ama bir dahaki kalamış maçlarında yokum. kimse gücenmesin darılmasın.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...