Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2. duman konseri parkormandaki

duende

Öne çıkan mesajlar

off ya deli gibi egendik pogo yaptık
cile bulbulum
gurbet
another brick in the wall
son pişmanlık neye yarar
off ya ilk kez duman konserine gidiyorum adamların sahne performansı harikaymıs bundan sonra hiç bi konserini kacırmam bide topluca 20-30 kişi hep beraber arkamızı yırttık nirvanaaaaa smeeeeels smels like teen spirit diye adamlar inadına calmadılar yaaa[signature][hline]aramaya inanmıyorum
post kasıyorum
kufrediyorum
kavga ediyorum
:hrr: nihahahaha yasasın kotuluk :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

hehe Duman'a göre bir şarkı diil demekki... :P
Bu arada sen Duman'ı sevdiğin halde hiç bir konserine gitmemişmiydin?cık cık yazık sana...
Sor bakim hiçbir konserini kaçırmışmıyım? :)[signature][hline]PhalanX, 20 Ocak 2005 23:37 tarihinde demiş ki:
Kral belli 2. kim 2.?

Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
YOU ARE SON OF A BITHC
Sosyal ağlarda paylaş

yaw kimsemi gitmedi konsere bişeyler soyleyin yorum yapın
bu arada bu konserdede vardı kapalılar o goth deri kıyafetli tiplerin arasında full siyah giyinmiş siyah basortusu takmıs bi kız gordum cok uyumluydular valla[signature][hline]aramaya inanmıyorum
post kasıyorum
kufrediyorum
kavga ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Epxmadcat, 30 Ocak 2005 23:50 tarihinde demiş ki:
ben izmirdekine gittim.
dumanı sevmezdim..
daha da nefret ettim...
zevkler... renkler..

ya o yuzden konserde bana vuruodun demi hırbo.[signature][hline]Saeros, 11 Aralık 2004 23:31 tarihinde demiş ki:
karşılıksız aşk boktur. sifonu çekmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Toledor, 31 Ocak 2005 01:26 tarihinde demiş ki:
Konserde bir kere pogo yapıldı diye biliyorum o elemanlar arasında bende vardım biri suratımı dağıttı bi kenara çekildim, ayaklarımın dibinde 2 kişi yattı kaldı o sırada=)

bende vardım bi yandan yanımdaki kızı uzak tutmaya calısıp bi yandan içeri sokuluyodum eziil olmaktan zor kurtuldum kıza valla[signature][hline]aramaya inanmıyorum
post kasıyorum
kufrediyorum
kavga ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

aa şimdi aklıma geldi bide yag satarım bal satarıım ustam olmus ben satarım sarkısını caldılar Allah sizi inandırsın o sarkıya eslik eden insan sayısı wall'a eslik edenlerin 2 katıydı valla[signature][hline]aramaya inanmıyorum
post kasıyorum
kufrediyorum
kavga ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Troil
Üye - ?

31 Ocak 2005 10:53
--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------
Cheester, 31 Ocak 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ben o adamların konserıne gıtmem shasen kuzenım gitti ole bi pogo yapmıslarkı cocuk bı gun yataktan kalkamadı

işte bir kısıma özenmiş gençlik "lan duman metal olm şş rock yapıllar alo gel gidek pagamudur pogamıdır ondan yapalım la!" edalarıyla konsere geldikleri için böle oluo.El hareketleri konserdeki bitirio zaten beni.En güzeli albümlerini dinlemek mis gibi adamlar bazı türküleri yorumlamışlar kendilerince güzel olmuş
Bir uçurumun kenarında bile olsan sırf hayata gıcıklık olsun diye gülümse
Member of AAL'05

Katıltyorum sana Troil bide bu tipler konsere gelip ''la olum kafa salla da kıro sanmasınlar la'' gibi laflar edio sonrada yataktan kalkamadım muhabbeti fln.
Ben gittim konsere çoook güzeldi keşke sabaha kadar sürse fln dedik yani...:):):):)[signature][hline]James HETFIELD...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...