Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oss ve karamsarlık

Asgard

Öne çıkan mesajlar

esit agırlık bolumundeyim.sozelim iyi fakat sayısal yerlerde sürünüyor.aslında sayısal calısmak icin hep plan yapıyorum fakat eve gelince kitabı acıyorum 10 dk bakıyorum ve sıkılıp kapatıyorum.bu yüzden dershanede puanım hep düsük tabi buda biraz ruhsal olarak biraz cokmeye neden oldu bende.bana sayısalı iyilestirmek icin ufak ufak taktikler lazım:) mesela dershanede konuyu anlayıp test yetismiyor ama eve gelince sanki hepsi beynimden siliniyor hic bir sey cozemiyorum:(
Sosyal ağlarda paylaş

sayisaldan kastin matematik galiba? anlayamadim da.bende ea idim ve bizim sayisal diye soz ettigimiz olay fendi.cunku matematik senin zorunlu ba$ dersin.gecen sene e$it agirliklar icin türkçe katsayisi 1.505,matematik 1.714 idi.aradaki farki sen dusun.o zaman sIkILmana bile zaman kalmaz.[signature][hline]Death bless me with you...
Won't you die tonight for Love?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vengefuler, 27 Ocak 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
esit agırlık bolumundeyim.sozelim iyi fakat sayısal yerlerde sürünüyor.aslında sayısal calısmak icin hep plan yapıyorum fakat eve gelince kitabı acıyorum 10 dk bakıyorum ve sıkılıp kapatıyorum.bu yüzden dershanede puanım hep düsük tabi buda biraz ruhsal olarak biraz cokmeye neden oldu bende.bana sayısalı iyilestirmek icin ufak ufak taktikler lazım:) mesela dershanede konuyu anlayıp test yetismiyor ama eve gelince sanki hepsi beynimden siliniyor hic bir sey cozemiyorum:(

yaşadıkları harfi harfine bende yaşıyorum, benim gibi onbinlerde.. :/[signature][hline]R+

[Bu mesaj uncla tarafından 27 Ocak 2005 23:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar çalışırsan çalış 3 saatte ruhsal halin nasılsa ona göre bir puan alıyorsun...eğer 10 dakka bakarken gerçekten bakıyorsan fazlasına gerek yok...eğer diyorsan ki 2 saat sayısal çalışmak istiyorum işte o zaman bir şey tavsiye edilmez...[signature][hline]:rock:Calling our to the gathered masses;
their answers so silent:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Güvender %100 öss adli matematik kitabini öneriyorum çok kolaydan başlio ve sorular tam öss ayarinda. Al bana dua edicen..

P:S: Güvender yayinlarnin sahibiyle kan bağim yoktur :)[signature][hline]Nargilenin dumanına benzer hayellerim sadece beni zehirler ve uçup gider...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hamish, 28 Ocak 2005 12:16 tarihinde demiş ki:
Güvender %100 öss adli matematik kitabini öneriyorum çok kolaydan başlio ve sorular tam öss ayarinda. Al bana dua edicen..

P:S: Güvender yayinlarnin sahibiyle kan bağim yoktur :)

güvender öss yi bende aldim.ama yaramio bi i$e.o kdr kolay oluyo ki sknti gelio üstüne ativeriosun bi de yaklasik 1000 sayfa,yaninda ta$iman zor.bosver onu.sen isin ciddiyetine henüz varmamissin yoksa bunu demezdin(bana ters ters bakmayin ama gercek bu.benim annem "bu kiz bu calismayla bi yeri kazanirsa kurban kesicem" diyodu.sonra 354 ea puani alinca kesti tabi =oP ama siz bnm gibi yapmayin bnm temelim saglamdi o yuzden ekstra calismadan sadece derste bulunarak yapabiliodum.sinava sadece 5 ay kaldi.bunu unutma.nasi eylülden bu yana 5 ay göz acip kapayiverinceye kdr gectiyse bu da aynen öle gececek.elinden zamanin kayip gitmesine izin verme.
[signature][hline]pati pati resim =op

Death bless me with you...

[Bu mesaj undomiel tarafından 28 Ocak 2005 12:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İşin ciddiyetine varmamişim ha ha :) Şu bilip bilmediğimiz herşeyden( daha eksik konularim var) 250- 260 civari yapiyorum 1 de ciddiyeye varsam nolucak acaba:)
öss de zor soru çikmiyor azcik bilgi dikkat ve mantik istiyor bu kadar...[signature][hline]Nargilenin dumanına benzer hayellerim sadece beni zehirler ve uçup gider...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşın yazdıklarını okuyunca birden yabu benim dedim sayısal la ilgili paylaştıklarımız aynı İşini iyi bilen Bi özel hocayla çalışırsan iyibi sonuç alabilirsin başka fikri olan varsa fütfen yazsın bu sorunun aynısı bende var ama hiçbir fark olmadan tıpa tıp aynı sorun[signature][hline]egemenbeyfendi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hamish, 28 Ocak 2005 23:20 tarihinde demiş ki:
öss de zor soru çikmiyor azcik bilgi dikkat ve mantik istiyor bu kadar...

yirim ben senin tatlılığını :)
zor soru çıkmıyomuşmuş daha neler!hayyatta görmediğim şekilde tipte sorular çıktı saadece o kadder orjinal sordularki geçen sene matematiği 1.5 saatte bitirdim(ciddi)

sonra sınavı koştur koştur aceleyle bitirdim sonuç nooldu 357.5 sayısal :) şimdi itü makinedeyimde yani matematikte cidden baya bi soru çözmeniz lazım ki böle orjinal şeler karşınıza çıktığında hık diye kalmayasınız

ehn süper moralle girdim güzel çıktım ama keşke sözel yapsaymışım biraz vakit yetmedi sabancıdaydım şimdi yoksa heh :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hamish, 28 Ocak 2005 23:20 tarihinde demiş ki:
öss de zor soru çikmiyor azcik bilgi dikkat ve mantik istiyor bu kadar...

öss de zor soru cikmiyor mu?
gerci sende haklisin cunku dersanede,ozel derste her yerde gecmis yillarin zor sorularini cevaplandiriolar sizin de beyninize isledigi icin "aaa kolaymiis " diyosun yawrucum benim de öss ye kdr ham puanlarim 285 ten asagi deildi =op Ama öss gercegi baska bi olay girmeden,o 3 saati yasamadan anlayamiosun bende 1.5 saatte bitirebildim mat.i..nese bunlari size 100binkere de sölesek anlamsiz ya$ayin görün derim ben.[signature][hline]pati pati resim =op

Death bless me with you...
Sosyal ağlarda paylaş

walla bi de, ne kadar birşeyler bilirseniz bilin, o 3 saatlik sınavda insanın performansı baya düşüo. ben resmen uyuyodum walla sınavda. öle ki artık okudugumu anlamaz hale gelmiştim, 3-4 kere tekrar okuodum her soruyu..o anda sıranın altından sarı bi örümcek fırlamıstı kagıdın üstüne eehe. walla o örümcek olmasa suan hani univde ne okuo olurdum bilmiyorum, gerci muhtemelen mezun olmustum ;)
Sosyal ağlarda paylaş

en iisi yös hem sınavı nisanda hemde sorular kolay
örn : (biyoloji sorusu) aşağıdaki hayvanlardan hangisi memelidir?
a)kuş b)kaplumbağ c)aslan d)solucan e)serçe
[ark yös e gircekte][signature][hline]

[Bu mesaj ReD_DoG tarafından 30 Ocak 2005 23:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya isletme istiyorum evet hatta abartıp odtü isletme istiyorum, gidicem de buralardan.. Matematiğe abanıp sozeli genel kültürle halletmyei dusunuyorum, fantezi yapıyorum, tabii bunlar hayal ben aslında msü mimarlık istiyorum.. =)[signature][hline]It's better to burn out than to fade away..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...