Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahce-C.Rize

-Nae

Öne çıkan mesajlar

walla riza calimbay gitmeseydi bjk ye biraz zor kolay gecerdi o mac. ama fb yine sanslı sonucta t.direktorunu kaybetmis bi takimla oynicak ligin ikinci yarisinin ilk macini. tabi hem zevkli olur hemde bol gollu bence.[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

büyük ihtimalle kazanırız.[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

ilk yari iyi oynamadi fener,daha sonra rize cozuldu ve fener ustunlugu ele aldi.servetin golu cok guzeldi.alex in kacirdigi frikick de gol olsa tam oalcakti.[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

takımımız böyle gittiği sürece yenileceğini sanmıyorum.[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

ya sormayin yaa 2 tane attik 6 tane kaçirdik yani...
bi de rüsti bi mallik yapmasin yaa bi macta ami bi pozisyonda iii kurtardi... TEBRiKLER FENERBAHÇE...[signature][hline]**Ben acilarin çocuguyum... Ne Mc'den yiyebildim , ne Adidas giyebildim..**

Only.Fenerbahçe..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...