Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pub30

Whitehaven

Öne çıkan mesajlar

su ana kadar olan official aciklamalarda oyle bisey yok

General Fixes/Tweaks/Enhancements
o Treasures of Tokuno Phase 1
+ Fight the creatures that inhabit the Tokuno Islands to recover unique Samurai Empire treasures
+ Almost any creature on the islands or in the dungeons of Tokuno has a chance of rewarding you 1 of 20 different minor artifacts
+ Your chances of finding an item are scaled based on the fame of the creature you defeat
+ Recovered Tokuno items are placed in your bag (or bank if your cant carry anymore)
+ This is a limited duration event
o Archery has been reverted back to its pre-Pub 29 fire and forget state until a more comprehensive solution can be implemented
o Houses can no longer be demolished if the houses moving crate still has items in it.
o Vendors will no longer have the vendor appended to their names.
o Failed unstuck teleports no longer count against a players total uses per day count
o Fixed a bug that didnt remove the weight of gold that was in 2 piles when it got tithed

Item Fixes/Changes
o Book of Bushido and Book of Ninjitsu now only take up the correct amount of storage when locked down in a house
o Big Fish Trophy will no longer disappear if not locked down
o Can no longer use Savage Kin Paint while in Animal Form
o Fixed an issue that reduced a players strength by 5 from logging out while under the effects of a Rose of Trinsic pedal under specific circumstances
o Potion kegs now weigh the correct amount. Full kegs now weigh 100 stones, while empty kegs weigh 20 stones.

Spell Casting/Spell Crafting Improvements
o Players can now craft Necromancy scrolls
o Players can now craft Spellbooks with magic properties
o Can now sell Necromancy scrolls to NPC mages

Creature and Spawning Fixes/Adjustments
o Fixed the issue causing tame Fire Beetles to not do the correct amount of damage
o Ranged poison cloud attack given to Yamandon and Serrado. This ranged attack does 20-25 points of direct damage plus level 5 poison to its target
Sosyal ağlarda paylaş

ana gm scribe olmuştu pvp mage'im eheh bu lagda bir işe yarayacak demek :)

utan anason utan bir de yok diyorsun :P

Almost any creature on the islands or in the dungeons of Tokuno has a chance of rewarding you 1 of 20 different minor artifacts

paragon'un ne anlamı kaldı o zaman level 6 map dışında ?
garip olmuş bu olay

şimdi TC de gördüm birinde sanırım tokuno'nun artifactleri farklı
ssi artıran helm falan vardı :) eheh garip olacak oyun
bu arada bir kaç kişide %100 lightning veya mana leech benzeri silahlar gördüm, umarım test center'a özeldir bu olay
yada runicleri biraz işe yarar hale getirmek için yaptılar :(

allah allah adamın silahı şimdi normal gözüküyor heh
biriyle duello yaptılar özellikleri normale döndü silahın ilginç bir şeyler var kokusu çıkar yakında :P

[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..

[Bu mesaj Popeye tarafından 31 Ocak 2005 07:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eheh
adamlar uyanık vanq-power silahları koymuşlar oyuna tekrardan :)

damage inc dışında bir özellikleri yok ama eski oyunculara oyunu biraz daha sıcak gösteriyor

ayrıca npclerin isimlerinin yanında eskisi gibi yaptıkları işle ilgili şeyde yazıyor :) wandering healer, mage, thief guildmaster falan

sırf artifactler sorun olsa önemli degil
blood elemental veya ancient lich'in bir lootu var şaşırıyor insan
verite veya valorite runicle çıkacak silahlar çıkıyor bazen veya armorlar

60 resist, 6 stamina inc. sleeves çıktı bana unenhanced
darkla beraber barbedla deneme yaptık en yuksek resist 66 oldu. hatta ilk armor şaka gibi 92 luck çıktı resist aşırı dandik (spinedla yapsak işe yarardı hiç degilse)
[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..

[Bu mesaj Popeye tarafından 31 Ocak 2005 07:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada şimdiden blank scroll toplayıp atın bir köşeye
publish 30 gelince şu andaki fiyatın baya bir üstüne gidecek o kesin

kaç kişi scribe char açacak ve gm scribe charı olanlar da bu spell book olayı için deli gibi scroll toplayacak (gerçi ilk grup daha fazla kazandırır)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Sosyal ağlarda paylaş

tokuno artifactlerini eklemiş stratics

gloves of the sun ve dragon nunchaku dışındakiler pek güzel gelmedi bana[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Sosyal ağlarda paylaş

o Ranged poison cloud attack given to Yamandon and Serrado. This ranged attack does 20-25 points of direct damage plus level 5 poison to its target
yuh ya dun rastladım su yamandon zaten azgın bisi bide gucsuz gibi ekleme yapmıslar heh su yapılan pub bir scribe karaktere birde su npclere yarıyor :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...