Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paypal Türkiye'yi de eklemiş !

odium

Öne çıkan mesajlar

lol bunu baştan söylesene ne bilim american expressin sanalının da olduğunu

bir zamanlar american expressi Türkiyede sadece Akbank veriyodu

saygılar
[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 06 Haziran 2004 09:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jagd, 06 Haziran 2004 11:25 tarihinde demiş ki:
citibankta olması lazım bende bir ara yurtdışı alışveriş için araştırdımdı ,ordan aklımda kalmış.Ama sonra vazgeçtiydim alışverişten öylece kaldıydı mesele.Bu arada akbanka telefon açıp sorulabilir sanal american express cc varmı diye.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bega, 06 Haziran 2004 11:23 tarihinde demiş ki:
şu ana kadar Türkiye'den kredi kartını paypal'e kabul ettirebilen oldu mu?

Maalesef sorun devam ediyor. Ben bi mail attım dün ama pazartesiden önce cevap gelmez.[signature][hline]Usta - Master Architect & Artisan & Merchant ( Eclipse )
Sosyal ağlarda paylaş

Tez zamanda kaldirilar oardan Turkiyeyi. Ilk acildiginda Turkiye vardi sonradan kaldirdilar. Simdi gene eklemishler. Gene kaldirirlar.
Chageback konusunda yapilabilcek hicbirsey yok bu arada. C. Adam derse bu alishverishi ben yapmadim kardeshim (Bu chargeback sizin anlattigniz refund istemi farkli seyler ikisi)yapabilceginiz hicbirsey yok ki paypalda benim bashima bircok kere geldi. Kabul etmez ozellikle Turkiyeden olduktan sonra hic kabul etmezler.
Paypaloda yildiz falan yok bu arada ebay ile karishtirmishsin fatih :)
Paypalda onemli olan o hesabin aylik cirosu ne suredir kullanildigi ve gelen chageback /refund orani.Paypal scammer denen olay ise ishte o orani etkiliyor ki Turkiye bundan once cikartilmakla kalmadi IP olarak banlandi scammerlardan dolayi. Eskiden CC `Dikerlerdi` simdi paypal dikicekler. Marakla izliyorum @@[signature][hline]:NSRq:üXrüt:irht:kök
Sosyal ağlarda paylaş

deneme bence bidpay nami diger auctionpayments se
sakin deneme..
bidpay bisiler almak icin iyi olabilir (eger karistirmio isam aucitonsla)
auctionda adamlar sana bi cek yolluo ve o cek sadece usa/kanada/ingilterede gecerli..
paypal yada direkt "western union"
ötesi yalan[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
ya aluuu arkadaşlar

paypal'a üye olacam babamın american express kartıyla. peki paypal hesabıma para gelince ben o parayı nasıl çekeceğim? adamlar parayı nereye hangi hesaba gönderecek veya illa yurt dışında bi bankada hesap mı açtırmak lazım vs bilen var mı ?

paypal hesabından para çeken var mı ?[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

tobe tobe ya, ben 2 sene kullandim paypali sabo. Sana yön gostermeye çalışıyorum. Şu anki görüntüde evet boşuna eklediler, sadece türkiyeden girilen kredi kartlarını kabul ediyor olmaları gerek. Henüz bankalara para yollamıyorlar diye biliyorum. Ama heran değişebilir arada bir gir kontrol et, veya en sağlıklısı mail at sor sitesinden helpten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...