Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resident Evil:Apocalypse

kavun

Öne çıkan mesajlar

Tele-Sine var sanırım piyasada sadece aldım elimde duruyor radyo yayınım bitsin izlicem :) Tele-Sinede eidir eğer kötüyse üstelik herifi dövem şansımda var. Hatta herifte bunu biliyor :D[signature][hline]"Story of SadButcher"
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
İğrenç olmuş. Jill Valentine dışında ilgimi çeken bir şey olmadı filmde. Madafaka eleman, Resident Evil atmosferinin yok olmasına tek başına yetmiş.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
para vermeye degmez bencede nemesisle dovüş cok ziya olmus, bi kere Nemesis i hiçbi güç yenemez (en azından oyunda öyleydi yane)öle kız gelipte sopayla öldüremez , adama o kadar kursun islemio zaten ;sonra nemesis kızla bir oluyo HAAASS:.......konunun içine etmişler yani.REsident Evil mmanyagı olarak kınadım adamları.[signature][hline]Muhtaç oldugun kuvvet damarlarındaki asil kanda mevcuttur !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LasT_SuRviVoR, 28 Kasım 2004 23:22 tarihinde demiş ki:
para vermeye degmez bencede nemesisle dovüş cok ziya olmus, bi kere Nemesis i hiçbi güç yenemez (en azından oyunda öyleydi yane)öle kız gelipte sopayla öldüremez , adama o kadar kursun islemio zaten ;sonra nemesis kızla bir oluyo HAAASS:.......konunun içine etmişler yani.REsident Evil mmanyagı olarak kınadım adamları.

Ona bakılırsa konuda ZİYA ?[signature][hline]See evil , Speak Evil , Hear evil...
*Rtük tarafından gösterimden kaldırılmıştır..
Sosyal ağlarda paylaş

birkere nemesis birebir yansitilmis nemesisi oyunda tipki filmde oldugu gibi engelliyorduk bilimum zararla , tekrar karsimiza cikiyordu bir vakit sonra . Filmdede zaten nemesisin ustune helikopter cakiliyodu yanlis hatirlamiyorsam artik izin verinde olsun yani ama project alice i anlamis degilim biraz abartilmis kameradan kafa patlatma falan[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

divx de szlemiştim.. dedim belkide sinemada daha değişik gelir beğenirim ama yok..

konuların bağlanması saçma karakterlkerin akrşılaşması saçma.. yani filmde izlenecek tek şey mila olmuş..

mila için yardım toplayalım silikon taktırsın.. olmuyor böyle vücut güzel ama göğüs yok.. ben de bile mila dan çok göğüs var be!![signature][hline]FRANCO FEST ULUDAĞ!
Ayrıntılı bilgi burada
Sosyal ağlarda paylaş

said:
para vermeye degmez bencede nemesisle dovüş cok ziya olmus, bi kere Nemesis i hiçbi güç yenemez (en azından oyunda öyleydi yane)öle kız gelipte sopayla öldüremez , adama o kadar kursun islemio zaten ;sonra nemesis kızla bir oluyo HAAASS:.......konunun içine etmişler yani.REsident Evil mmanyagı olarak kınadım adamları.
filme gitme hevesimi mahfettin. SPOİLER KULLANALİM![signature][hline]john the insane fork.

KÜFRETMEYELİM!! /ema

[Bu mesaj Emaleth tarafından 09 Aralık 2004 23:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

biz filmi othranxla birlikte onların evlerinde izledik filmi film boyunca "ohaa neyaptı baksana lan" laflarıyla birlikte film bitti. Ha göğüs konunusna gelince de ilk gördüğümde gerçek vucudu değildir lan dedim ama gerçeyi öğrenince hayallerim yıkıldı açıkcası. gerçi hala çok tatlı bir kadın...[signature][hline]Her şey aslında sadece kalbimden akıp giden bir "Nil"di.
[i]Hayatta en büyük sevgileri hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevgisini hak etmeyecek kadar özelsin sen N[/u]il...[i]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 04 Aralık 2004 11:41 tarihinde demiş ki:
said:
filme gitme hevesimi siktin attin. SPOİLER KULLANALİM!

bundan zerre kadar film hakkinda birsey anladiysan bende birsey bilmiyorum sacma sapan konusuyorsun lol boyle spoilermi var ya adam zaten acaip cumleler kullanmis 3 kere okursan filmi izlemissen birsey anliyorsun abartmissin[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

gayet güzel bir film. sağdan soldan duyduklarınıza kulak asmayın. gidin izleyin kendiniz karar verin. ilk filmden zaten konunun dışında(oyunun) olacakları belliydi fazla aşmış beklentilere gerek duymak saçma. saf aksiyon, izlediğime değdi açıkcası.
süper değil ama kötü de değil.[signature][hline]iyi olmak kolaydir, zor olan adil olmaktır.
Mach en Deth
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...