Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hackerlık!!??!?!?

babayigit

Öne çıkan mesajlar

Hackerlık kötü bişey deil ki, :)
Bir silah gibidir hackerlık...
Kötü adamın elinde kötü, iyi adamın elinde iyidir... :)

PS:PKK EL-KAİDE gibi Örgütleri Cyber Ortamda Taşımayan Ve Tutunmasına İzinVermeyen Saygı Değer TürkHacker Dostlarımız İçin..[signature][hline]Ultima Online, Hayat Offline...
http://forum.paticik.com/view.php?id=105586
Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:

Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
babayigit, 10 Ekim 2004 20:03 tarihinde demiş ki:
Beyler bakın ben bu hckerlıkla gercektencok yakından ilgileniyorum.Birsürü dökümanlr okudum birsürü programlar buldum ugrastım ama olmuyor olmuyor olmuyor..
Eger aranızda bu işle ugrasan biri varsa bana yardımcı olabilirmi?Yani nerden baslamalıyım?Ne yapmalıyım?
...Lütfen biri yardımcı olsun...(Bakın LÜTFEN diyorum :D)

ben de zamanında çok meraklıydım. hatta bi kere 5 haneli uni vardı ama 5dk sora adminler aldı :) sitelere fln saldırı yapabiliyodum -eskiden-. hiç girme o işlere. zaten girmek istesen de öğreten biri olmadan b.k öğrenirsin. öle sitelerden okuyarak fln anca icq no alırsın oda 7 hanenin altına düşmez. en iisi sen yükle nortonu antivirxpyi aç oyununu oyna.[signature][hline]Known as "Raven" icq:289270637 msn:[email protected]
Geçen bi zepline bindim, zeplini 2 küçük goblin kullanıyordu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FakeAccount, 18 Ocak 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
Hackerlık kötü bişey deil ki, :)
Bir silah gibidir hackerlık...
Kötü adamın elinde kötü, iyi adamın elinde iyidir... :)

PS:PKK EL-KAİDE gibi Örgütleri Cyber Ortamda Taşımayan Ve Tutunmasına İzinVermeyen Saygı Değer TürkHacker Dostlarımız İçin..

bi nevi baris icin savas diyosun...
cik cik cik...[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hackerlık aslında ilginç bir olay. bir sanat gibi. fakat bazı insanlar öyle görmüyor. aslında saçma oldu bu yazımda neyse..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 137)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FBarish, 27 Ocak 2005 23:17 tarihinde demiş ki:
millet konu açıyor mailim hacklendi,vs vs diye sen gelmişsin burda Hackerlık diye konu açmışsın insanların canı yanıyor bu konuda lütfen biraz daha duyarlı olalım..
+120938102398[signature][hline]Resistance is futile
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar hepimiz aslinda birer ''hekır'' deilmiyizz..
hrks in icinde braz ''hekır''lık yokmu ....

ne geyiktir yahu garbage gitmelik tam :)[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Lagwagon-Lazy
Sosyal ağlarda paylaş

abi bence cok yanlıs konusuluyor bu konu neden dersenız daha hacker 'ın ne oldugunu bılmeden sisteme zarar veren yok eden doken dıyenler var ...
Hacker:sistemler hakkında cok iyi bir bılgıye sahıp olan bılgısayarın ıcını dısını bılen cook iyi programcılardır ( c#,c++,pascal vs vs vs....)
Cracker:iste sizin soylemek ıstedıgınız cracker sısteme zarar veren yok eden parcalayan bu cracker lar a ornek verıcek olursa Kevin Mitnick. Cracker lar hacker olamazlar ama hackerlar isteseler 1 crackerın 100 katı daha iyi bır cracker olurlar

Tesekkurler[signature][hline]Ölüm Peşinde Koşarken
Beni Kucaklamak İcin Düşmanlarimi Yolluyorum Onun Kollarina
Belki Bir Gün Doyar. Peşimi bırakır Diye
Belkide Bir Gün Ben Doyarım Öldürmeye
Ve Bırakırım Kendimi Ölümün Soguk Ellerine
Sosyal ağlarda paylaş

yav bırakın bu hakirligi makirligi okuyunda adam gibi doktor olun muhendis olun avukat olun napacaniz hekir olunca sanki ne gececek elinize. :lol:[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...