Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bugun CNBC-e 'de A Fistful of Dollars

Seraxis

Öne çıkan mesajlar

woohoo süper!

bu filmin başrolde bruce willis'in oyndığı last man standing adlı bir uyarlaması da çekilmişti geçen yıllarda..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

süperdi yaf..

filmin sonundaki 'çelik yelek' sahnesi de back to the future 2'de biff jakuzisinde izlerken gösterilmiştir, sonra üçüncü filmde kullanmıştı o numarayı bizim marty.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 08 June 2003 20:32 tarihinde demiş ki:
woohoo süper!

bu filmin başrolde bruce willis'in oyndığı last man standing adlı bir uyarlaması da çekilmişti geçen yıllarda..

ewt ya film aynen bu filmden çekilmiş...
aynısını çekmişler ama bu daha guseldi malum ilk film olduğu için...[hline]Anarchy owns
Sosyal ağlarda paylaş

bununla kıyası olmaz zaten o filmin, sadece 'bilginize' mahiyetinde söyledim.. :)

sonunda tüfek vs tabanca muhabbeti süperdi.. 8-)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bence de üçlemenin en iyisi for a few dollars more'dur, hatırlıyorum da ben ilkokuluna daha başlamamışken abim betamax'a çekmişti çevirip çevirip seyrederdi, en sevdiği filmdir sanırım halen.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...