Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Msn deki görüntü resminizin boyutunu 2 katına çıkarın.

nForce

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
yahu niye söylüyorsunuz bunları millete şimdi elin adamı geliyor büyük kullanıyor benim pencere düzenim bozuluyor allahalla... ünlülerin gizli numaralara cevap vermemesi protestosu gibi ben de büyük avatarlılara cevap yazmayacam msn den aha işte. ama ben kullanırım o ayrı konu.

beyler bu arada ilgili sitenin ftp dosya indirme bağlantısı gitmiş düzelince buraya girip isminde SPNG geçen dosyayı indirebilirsiniz (=[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insight, 27 Aralık 2004 21:35 tarihinde demiş ki:
said:
nForce, 16 Eylül 2004 23:36 tarihinde demiş ki:
http://stuffplug.abkareno.com/1092666146.SPNG0.7.39.zip

Bu çalışmıyo?? biri aydınlatırsa sevinirim!!!

aynı plug-ini plus'ın sitesinde de plug-inler kısmında bulabilirsin..
ayrıca bu plug-in'le kimin size conversation window açıp kapattıgını görebilir,ordaki options'a bakınca oha lan dedirtebilicek bi kaç ıvır zıvıra sahip oldugunu görebilirsiniz..
bu ne ya
pazarlamacı gibiyim..ilk yüklediginizde böle hevesli mevesli dalıosun da sora bayıyo ehe
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Ben haerseyi yaptım ama ben resmin boyutlarını ayarlayamıyorum sadece orjinal boyutta oraya küçültüp koymasını sağlayabiliyorum nası yapcaz onu? Bende soruyo evet mi hayırmı diye , evette desem hayıra desedm fark olmuyo resmin boyutlarını ayarlamama izin vermiyo :([signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...