Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asus m51va laptop ve acer 19" ekran açık arttırma

Liebe

Öne çıkan mesajlar

http://imgur.com/a/6XMTm

aletler burda, laptop şu;

http://www.notebookcheck.net/Asus-M51VA.10266.0.html

menteşeler asus klasiği olarak kırık, dikkatlice açıp kapatabiliyorum herhangi bir sıkıntı yok ama. bir de açılışta işlemci fanı azcık ötüyor sonra kesiliyor titremesi falan yine de değiştirilirse daha iyi olur. ekran cillops. hanım bunları kullanmıyorsan at sat bişi yap yoksa çöpe yollandırıcam dedi :( maltepedeyim, elden teslim sadece kargo ile gitmez bunlar. yakın bir yerlerdeyseniz getirebilirim de problem değil.

şöyle fazla trollemeyelim başlığı lütfen karışmasın piyasa. 50 şer tl den başlatıyorum. 5 er 5er arttıralım lütfen, işine yarayan birine gitsin uyguna.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

50 50 veriyorum ben o zaman.
yalnız laptop ekranı kırıkmı?

yok sadece menteşe kırık, laptop ekranı da öteki acer ekran da mis gibi çalışıyor. flaşı kapatmamışım galiba çoban gibi çekmişim laptopun fotoyu :D

@rıdo olm yolda dağılır bu alet bak üzülürüm sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

yanki bana dunyalari gonderdi de kirilmadi lan.

demek ki mesele ADAM GIBI paketleyebilmekte kardesim

bilemiyorum......................

aheuahu ulan ne adamsın ya tamam 200e sende laptop, kapatayım mı satışı tamamsa?

acer ekran 50 tl ye dragonda şu anlık, deadline belirtmemişim ama şöyle bi müddet içinde artış gelmezse kapatırım onun da satışını. tek olarak almak istemiyorsan belirt tabi abi teklifi ona saymayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bilmiyorum benden bir de dijital makine aldıydı ama o böyle dağınık değil gayet taş gibi makineydi hehe

ben de ondan şu gezi t-shirtlerinden almıştım, m olanını 35 kilo 1.45 boyundaki arkadaş body niyetine giydi, en büyük boy olanı xl ı da 50 kilo baldız zor giydiydi. ben de şimdi ona laptop yerine ilkokulda dağıtılan tabletlerden göndericem ekranı kırık.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

valla bilmiyorum benden bir de dijital makine aldıydı ama o böyle dağınık değil gayet taş gibi makineydi hehe

ben de ondan şu gezi t-shirtlerinden almıştım, m olanını 35 kilo 1.45 boyundaki arkadaş body niyetine giydi, en büyük boy olanı xl ı da 50 kilo baldız zor giydiydi. ben de şimdi ona laptop yerine ilkokulda dağıtılan tabletlerden göndericem ekranı kırık.

en güzelini yapıyorsun kardeşim. süründüreceksin bunları
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...