Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[TFC] eski team fortresscılardan kim kaldı? :)

elma

Öne çıkan mesajlar

bi aralar oynamıştım .skeletionknight mıydı neydi die birinin clanına girmiştim.foo fighter'dı nikim herhalde:)[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...

[Bu mesaj Maedhros_Laorx tarafından 12 Eylül 2004 21:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
said:
BOccOB, 26 Ocak 2005 02:46 tarihinde demiş ki:
Ben aklıma eserse bi yabancı sunucya girip 2fort ya da well de sniper show yapıyorum ecnebilere...

azıcık paslanmışım ama yinede yabancılara kuş uçurtmuyorum :D

abi sen uçan scoutlara headshot yaptığını sniperla 2 fortta adam vurduunu sölüyosun ulan bunu snn de 100 pingle yapamıyodun gavurlara 300 pingle nası yapıyosun ahaha[signature][hline]Offering the tokens, the reliced idols to the heirs of the newly raped ground inferior even to the transparent winds lesser in motion and sound.
Sosyal ağlarda paylaş

tabiri caizse eşşşşeeekl gibi oynardım . Gunumun neredeyse buyuk bolumunu alırdı . En sevdiğim bolum futbol topunu baseden base e goturduğumuz bolumdu . Ama eski olunca insan unutuyo :([signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|
| CARPE DİEM|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...