Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satilik ekran karti, kamera vesaire

di

Öne çıkan mesajlar

Ahali selam,

Subat basinda Istanbul'da olcam 3 gunlugune. Evde yatan bir iki sey var valize atabilecegim, haliyle alicisi cikarsa getirip elden teslim edeyim zira eBay falan delirtiyo. Bi suru sacma sapan tip bid verip kazanip vazgeciyo, vazgeceniyle ayri, fake mail gonderip odeme yaptim hadi gonder diyeniyle ayri ugrasmak zorunda kaliyosun.

Fiyat bilmiyorum, haliyle onerin ya da ortalama fiyatlarina bakalim benzer durumdaki urunlerin.

Neyse;

1 - Asus Nvidia 660 TI 2GB.
2 - GoPro Hero 3 Black.
3 - Valize sigarsa PS3 12gb slim
4 - Canon EOS 50D + 2 tane lens + canta ve aksesuarlar

Ilgilenen olursa urun link'ini fotoyu falan koyayim.
Sosyal ağlarda paylaş

Konsol 320, ekran karti da 250 olsun hadi.

Pek bakmadan yazdim, varsa baltaniz getiriniz efenim ama Ingiltere'den tasicam bunlari, haliyle konsol para etmiyosa hic tasiyasim yok.

Bu arada benim hanim konsolu elektrik supurgesinin ucuyla temizle konusunda inat ettiginden ustunde ufak tefek cizikler var. Bir de USB kablosu yok ortada. Onun icin opsiyonlar ya kablosunu bulucam ya da 10 lira falan duseriz fiyatindan.
Sosyal ağlarda paylaş

Lensler 1,8 50mm ve 18-135mm IS. 50mm olan zaten TR de ucuz 18-135mm STM olsa en azından odaklanması çok hızlı ve sessiz olurdu. 50D 2008 yılında çıkmış bir model 2850TL vermek bence mantıksız. Fiyatta revize gerekli ingiltere'de bu meretler belki pahalıya gidiyordur o yüzden fiyatı abartı olabilir ama TR için gereksiz.

Örnek vermek gerekirse: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-canon-50d-kit-halinde-satilik-tamron-17-50-f2.8-canon-50mm-f1.4-258915472/detay bu ilan 1800TL 50mm 1,4 lens kafadan pahalı zaten + 17-50 f2.8 tamron var normal fiyatlara göre adam bodyi hediye ediyor neredeyse.

2800 verecek olduktan sonra sıfır eurasia garantili 70D body alın üstüne 200TL ekleyip 50mm alabilirsiniz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Fotograf makinasindan ve ekipmanlarindan pek anladigim soylenemez ama acip da body ve ekipman seklinde tek tek arama yapinca;

* Canon 50D body -> 800-1000 TL (sahibinden ki 25K diyo shutter cound icin, bizdeki 10K falan olmali diyo esim, ayrica bakicam)
* Canon 50mm 1.8 lens -> 180-200 TL (sahibinden)
* Canon EFS 18-135mm IS -> £200 -> ~900 TL (ebay, sahibindende cikmasi IS diye aratinca)

Haliyle sadece su 3 itemi tek tek alsaniz 1880-2100 TL arasinda bi para oduyosunuz.

Bunlara ek olarak sunlar var ayni ilanda;

* 50D batarya -> 100-150 TL
* KATA Hybrid-537 DL Canta -> £60 -> ~260 TL (TR'de fiyati nedir ya da satiliyor mu bilmiyorum)
* Kartlar vesaire -> 0TL

Toplam 2240-2510.

2008 uretimi makinaya para vermek istememenizi anlarim pek tabi de bu kadar seyin icinden 2 tanesini sayip fiyat cok demek baya baya insafsizlik.

Bu arada yukarda da yazdim bir iki kere teklifinizi yapin cekinmeden diye ama; £650 ebay fiyati. Kafadan %10'unu kesiyo ebay. Dolayisiyla %10 dusebilirsiniz o fiyattan elden teslim edeceksem. Ya da -3. posta- teklifinizi, icinizden gecen fiyati soyleyin, sorayim esime satmak ister mi o fiyata diye.

Diger urunler icin bir iki ozel mesaj geldi bu arada ama aksam bakamadim, kisa surede cevaplicam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...