Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uplink çılgınlığı ve soruları

Befounder

Öne çıkan mesajlar

said:
hacibekirlokumu, 27 Ocak 2005 19:18 tarihinde demiş ki:
Ya ben bazı pclere bağlanırken çok çabuk yakalanıyorum örneğin International Social Security nin Database ine girerken ben daha şifrenin ilk harfini çözemeden herifler %50 ye falan geliyolar bağlantıyıda dolandırıyorum bunu yavaşlatmak için hangi upgradeleri yapmam gerek yardım ederseniz sevinirim...

bende yakalanıyorum daha çözemedim o olayı.5-6 char kastım hepsinde tutukladılar.donanım gateway upgrade etim ama yemedi.
Sorularım
1)ayrı bir yazılım mı gerekiyor acaba.
2)birde zaman göstergesini şifreyi kırdıktan sonra açıcaz dimi.şifreyi kırarken açmak saçma geldi bana.
3)yazılımdaki decrphy ler ne işe yarıyor.
herkes için faydalı olabilir bunların cewapları.[signature][hline]Knowledge is power
Power corrupts
Study hard, be evil.
Thraine,Fallen,Loren Numeherui
Numeherui
Sosyal ağlarda paylaş

1. En son bağlantın bankadan olacak. O bankada alabileceğin en çok accountu alacaksın. Bu zamana bir 10, 15 saniye ekler demişti birileri zamanında.
2. Şifreyi kırmaya başladığın anda(genelde) arama başlıyor. Şifreyi kırarken sayacın açık olması daha mantıklı.
3. Bazı görevlerde dosyanın şifresini kır öyle yolla diyorlar. Dosyayı harddiske kopyaladıktan sonra o yazılımı kullanıp şifresini kırman lazım.[signature][hline]Duyduk duymadık demeyin Cem_Jedi yeni bir nickle gine hortlamıştır!! Kutlamalara başlayın. Birilerinede ip ne işe yarar öğretin.
Sosyal ağlarda paylaş

bakin hackinge basladiginizda yakalanmamak icin internice baglanin 20 tane falan link ekleyin + isareti ile daha sonrasinda ILK ONCE UPLINK TEST MACHINE e tiklayin ve her yeri gezin en sonunda hedef bilgisayara tiklayin sonra hack isleminiz bittiginde loglari silin ben oyuna girdigim ancan itibaren trace tracker hep acik bende trace tracker asiri hizli biplemeye baslarsa anlayinki her an yakalancaksiniz sakin aman loglari silmem lazim diye kasmayin direk disconnect deyin hatta cok hizli biplemeden yapin bu isi cunku siz discon olsanizda siz gormeden trace devam ettiriyolar direk hemen 2 tane istediginiz yere tiklayip uplink test machine e baglanin ondan sonra girin ordan xxx.xxx.xxx.xxx routed to xxx.xxx.xxx.xxx logunu ve xxxx.xxx.xxx.xxx logged as admin gibi logu silin disconnect olun boylece sizi bulamazlar uplink test machine de kalir traceleri tavsiyem log deleterin ve trace trackerin son versiyonlarini bir an once alin ozellikle log deleterin ... decypher diyosan o bir tur hack icin lazim ilerki sistemlerde password/decypher/voice password gibi seyler geliyo decypher bolumunu gecmek icin decyrpt diyosan ilerki gorevlerde encrypted dosyalar var onlari decrypt etmek icin[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

Saol
cpuyu güçlendirdim.pass kırıcı alet cok hızlı çözmeye başladı.
bi kaçgörevde social securitye girip adamların bilgilerini değiştirmeye kastım.proxy disable yap diyor yazılımı aldım.disable yapmaya 5sn kala yakalıyor.yaklasık 10 tane link atmıstım.
ilk olarak ne upgrade etmek gerekiyor.ben cpu ile gateway upgrade i yaptım.[signature][hline]Knowledge is power
Power corrupts
Study hard, be evil.
Thraine,Fallen,Loren Numeherui
Numeherui

[Bu mesaj Thrain tarafından 29 Ocak 2005 10:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

disable yerine bypass alin
system monitor den sonra
en iyisi
en guzel lokum gorevler trace a money transfer
cunku statement larda yuklu bi para buluinca o paranin gittigi account a gidip kendinize oyllarsaniz ve kendi loglarinizi + transfer loglarini silerseniz sorun kalmiyo
zengin oluyosunuz[signature][hline]I have grown older,
You have grown colder,
And nothing is very much fun,
Any more.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ben uplink oyununun demosunu oynamıştım. çok beğenmiştim. ama full versiyonunu bulamıyorum? nerden bulabilirim acaba? satılıyorsa cdsi falm almak istiyorum. çanakkaledeyim we buraya orjinal oyun gelmiyor... :/ lütfen biri yardım etsin bu konuda[signature][hline]The only difference between the WINNER and the LOSER is, the WINNER is not afraid to LOSE...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...