Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mobidictum - Mobil oyun haberlerinin tek adresi!

Killer

Öne çıkan mesajlar

bence içerikler biraz daha doyurucu olmalı.
mesela punch club incelemesine bakıyorum.oyunun kısa bir hikayesi yine kısa bir açıklama ve fiyatı.
bunları zaten oyunun google play sayfasından da bulabiliriz.
inceleme bence daha detaylı olması gerekir , bu haliyle daha çok haber gibi duruyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

yusema said:

bence içerikler biraz daha doyurucu olmalı.
mesela punch club incelemesine bakıyorum.oyunun kısa bir hikayesi yine kısa bir açıklama ve fiyatı.
bunları zaten oyunun google play sayfasından da bulabiliriz.
inceleme bence daha detaylı olması gerekir , bu haliyle daha çok haber gibi duruyor :)

o konuyla ilgili bi çalışma yapıcaz. aklımda o. teşekkürler geri bildirim için

aquila said:

marketlerden cekemiyo musunuz gunluk haftalk siralama ivir zivir?

abi widgetin birini o iş için kullanabilirz aslında da o zaman sitenin yazarlarının kendi filtre sistemini eliyoruz direk. ne varsa çeker. hani belki top 10 çeken listeler falan olur da işimiz onları yazmak zaten
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar.

bir kaç değişiklik oldu bugün. incelemelerle oyun tanıtımlarını ayırdık. incelemeler genelde videolu olacak bundan sonra. şu anda sitedeki incelemeler tanıtımdan çok incelemeye yakın yazılar ondan duruyorlar.

haberler kısmı ayrıldı ve büyüdü.

daha önce yeterli içerik olmadığı için yapamamıştık bunları artık git gide büyüteceğiz gibi.

yukarıda bi arkadaş sınıflandırma sormuştu, onu da tag bulutu ile halledeceğiz. ama şu anda tag'ler çok karışık ve düzenli değil. onlar da düzenlenecek arcade rpg gibi.

http://www.mobidictum.com/

haftanın keşfi bölümü hakkında da çalışmamız devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk röportajımız taze çıktı

Aslan Game Studio'nun sahibi Ahmet Kamil Keleş

http://www.mobidictum.com/roportaj/aslan-game-studiosun-kurucusu-ahmet-kamil-keles-ile-sizler-icin-konustuk.html

merak ettiğiniz geliştirici varsa söyleyin soralım. istediğiniz sorular falan dursun burda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...