Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

-

sQu

Öne çıkan mesajlar

said:
Son umut olarak yeni mezun olmuş yada kendi portföyüne yeni bir proje koymak isteyen arkadaşlar aramaya başladım.

sen bedavaya 1sene boyunca bana yemek, pasta versene.

ben her gun bunlari instagrama yukler ve EXPOSURE almani saglarim. Portfoyunde bir yildiz olarak parlar bence.

bedava is yaptirmak isteyen herkese Exposure koyayim lan. :P

parasini ver yaptirt.

adres nerde senin?
Sosyal ağlarda paylaş

@Fin, aile işletmesine düşman gibi davrandığımı yazının neresinden çıkardın bilmiyorum ama saçma olmuş yazdığın baya.

@dasaaa şantiye şefi aramıyorum, fikir verebilecek birilerini ariyorum. İç mimara verebilecek okadar param olsa, burada yardım arayıp senin gibi insanlara laf yetiştirmek zorunda kalmazdım zaten. Başlıkta bile yazıyor "Fikir alacağım", bedava çalıştıracağım yazmıyor. Trollük yapacam diye her açılan başlığa yazı yazmak yormuyor mu sizi ya, karşınızdaki insanı da düşünmeyi denesenize biraz? 2 gün düşündüm bunu yazsam mi paticike diye, çok trollerler mi dedim ama çaresizlik işte yazdım sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

Haci adam aile isletmesini devralmis. Kucuk bir restaurant, babasi onceden bir dekorasyon calismasi yaptirtmis ancak user'in hosuna gitmiyor bu.

simdi babasi cok gina geldigi icin isi cocuga devrediyor ozetle. cocuk da burayi ayaga kaldirmak icin yardim ariyor

cunku bir interior designer'a verecek parasi yok.

bi ic mimar gelip bakarsa bana fikir verirse sevinirim diyor.

cok ozet olarak bu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...