Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Warcraft WOW Gold Çok ucuza satılık.

akirafes

Öne çıkan mesajlar

WORLD OF WARCRAFT

WOW GOLD

SERVER (EU) Twisting Nether

FACTION: Horde

650.000 GOLD ( 650K GOLD )
Acountum 12-21 de kapanacaktır satış bu tarih sonunda bitecektir.
275 TL hesabıma eft-havale sonrası verilecektir.
Parça satış yoktur. Goldlar bölünmeyecektir.
Benim kaybım sizin kazancınızdır.
+ Goldu alan isterse +75TL hesabı da veririm. 4x100 chr var garrisonlar full gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Dün gece fazladan bir alış veriş yaptığım ve bütçemde ki extra açığı kapatmak için Çok uygun fiyata satılıktır. Twisting Nether
650k gold + itemler tonla + tonlan binekler + bir sürü şey. 4 x 100 + daha bir sürü yüksek level chr. hesaptaki Hearthstone acountu ve sanırım diablo 3 vardır. Hepsi 200 Tl dir benim kaybım sizin kazancınızdır. Lütfen daha fazla indirim rica etmeyin. ALmak isterseniz özelden mesaj atın.
650k gold zaten 200Tl olarak çok ucuzdur. hesabı hediye olarak veriyorum. Hesap kapalıdır. Alan içindeki goldla açabilir.

İyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Temiz alışveriş oldu, bu anlamda teşekkür. İlanın tüm detayları satışa uyuyo, bu anlamda rep @akirafes'e.

* Yalnız pati komunitesi bir DH ticaret alanı olmasın tamam da, insanlar alışveriş anlamında rep. kısmı olsun. Bu sabit bir başlık olabilir vs. Ama bir şekilde olmalı. Bakıyorum, bayağı alışveriş yapmışım ki genelde alıcıyım, araki bulasın adamın güvenilirliğini. Burada madalyalılarla alışverişe gözümüz kapalı basıyoruz, ama 1-2 K msg atan tiplerinde güvenilir-yda güvenilir olmadığını gösterecek bir sistem lazım. Ha bunu DDOS saldırılardın siteyi korumaya çalışırken yazıyoruz, o da ayrı mesele. Hoş isterse mareşal olsun, hırsız her yer de hırsız. Bu ikinci eli biraz toparlasak fena olmaz ama yine de. En azından abit başık, bir liste.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...