Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Roccat Kave - Razer Deathadder V2 - Playvision HDA-51 - Star Wars Mouse Pad

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Razer Deathadder V2 3500 DPI 3.5G

fazla söze gerek yok, top gaming mouselardan biri

temiz kullanıldı, skatezleri sağlam

kutusu duruyor, garantisi bitik

Fiyat: 100 TL

Roccat Kave 5.1 (real) Gaming Mikrofonlu Kulaklık

Harika bir kulaklık muhteşem bir ses ve mikrofon kalitesine sahip. Gerçek 5.1 ses veren en kaliteli headsetlerden biri. Ses kalitesi muazzam olan bu harika kulaklık şimdi yeni sahibini bekliyor.

bu kısmı nessanın başlığından çaldım dsdfg

kullanımdan dolayı kulaklığı kenarından soyulmalar oldu. onun dışında performansında hiç bir problem yok, hala canavar gibi ses kalitesi var

kutusu duruyor, garantisi bitik

Fiyat: 125 TL

Playvision HDA-51A Digital Sound Decoder

http://images.hepsiburada.net/assets/EE/500/EE_554184.jpg

HDA-51A isimli ürünümüz, optik ve koaksiyel girişi olmayan amplifikatörler ve 5.1 ses sistemleri için özel olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca decoder özelliği sayesinde Dolby Digital, Dolby Pro Logic, DTS, AC-3 , HDCD gibi dijital ses formatlarını çözüp, 5.1 analog çıkış olarak ses sisteminizden almanızı sağlar. Artık ses sisteminizi dijital girişi olmadığı veya çeşitli ses formatlarını çözemediği için değiştirmenize gerek yok. Ayrıca optik girişi olan ve sırf güncel ses formatlarını destekledikleri için yüksek fiyatlara satılan ses sistemlerini de almanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken, kullanmak istediğiniz cihazın dijital çıkışını HDA-51A nın uygun bir dijital girişine bağlamak ve cihazımızın 5.1 analog çıkışını da ses sisteminizin veya amfinizin 5.1 analog girişlerine bağlamak.

playvision'ı roccati ps3'e bağlamak için almıştım. max 4-5 saat kullanmışımdır.

kutusu duruyor, garantisi bitik. bunu ikinci el satan olmuyor, ararken bulamamıştım. o yüzden fiyatı yüksek tuttum :P

Fiyat: 120 TL

Razer Star Wars: The Old Republic Gaming Mouse Pad

http://76.my/Malaysia/razer-star-wars-republic-gaming-mouse-pad-limited-edition-lingloong-1201-26-lingloong@2.jpg

mayhem style çekilişten kazanmıştım bunu. pek fazla kullanmadım, kenarda duruyordu. piyasada artık satılmıyor sanırım. hype'tan yararlanıp satayım bunu :D

Fiyat: 70 TL

küçükyalı'ya gelebilirseniz, elden verebilirim. onun dışında kargo ücreti alıcıya aittir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...