Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Lan Party: İstanbul. 28 Ocak - 29 Ocak 2005.

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Bende gelmeyi dusunuomda gec kalırım die korkuyorum ingiltereden kız arkım gelicek onu hava alanından alıcam 4 gibi sonra ona kalıcak bi yer ayarlıyıp gelicem adekse ama kacta orda olurum bilemiorum hem ben kimseyi tanımıom nası kaynasıcaz :=)[signature][hline] OttomaN
Ottoman_Hatun (51 Assasin) (Cyber)
Rheas (43 Assasin) (Adonis)
Fookfax (43 Archer) (Adonis)
Ottoman_Warrior (53 Warrior) (Ares01)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 28 Ocak 2005 11:25 tarihinde demiş ki:
Velilerin gözünde internet kafe, Pis, Sigara dumanı yoğun, İğrenç kro insanlarla dolu, nezih olmayan ve çocukları sigaraya özendiren bir mekandır. Bu yüzden internet kafeyi veliler pek sevmez. Haksız da değiller bir yere kadar. Fakat bu bir organizasyon ve böyle şeyler çıkmayacak. Hepimiz belli bir olgunluğa erişmiş insanlarız. Adam gibi durursanız hiç bir sorun çıkmaz yani. Hepinize de ayrı ayrı güveniyorum açıkcası.

*!Kemal Sunal Mode On*
Ah canıııım. gel seni bi öpiim.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Hastayım ama %90 gelecem. Bana tuvaletin yanındaki odalardan birinde bi pc ayarlayin :).[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 28 Ocak 2005 17:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

18.00'e kadar hala gelip gelmeyeceğinizi bildirebilirsiniz. Yeterli sayıya ulaştık. Saat 18.00 Olduğunda bir liste yayınlayacağım ve bu listeye kişi kesinlikle eklmeyeceğim. Listede adınız olmadan gelebilirsiniz, ama listedeki herkes oturduktan sonra oturursunuz. Listede adınız yoksa ve yer biterse, size "güle güle" demek zorunda kalabiliriz. Fakat listede adı olan herkese bilgisayar garantisi veriyorum. Evet son 25 dakika. Bilginiz olsun![signature][hline]"Mph Rmph !!"
Lamerlere Cevap Yok!
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler zaman doldu. Son kesin kadroyu yazıp evden çıkıyorum. Hepinizin ilgisine teşekkür ederim. Hepinize şimdiden iyi eğlenceler dilerim. Ben 7'den itibaren Adeks'de olacağım. Geldiğinizde Lan Party'ye geldiğinizi söylersiniz kasadaki arkadaşa. :) O ilgilenecek (umarım)

Son Kadro:

Abus
adonis
Aktiftablet
Alexi_Septimus
Ardeth
Aron-Caldwell
axedice
Bathory
berqe
billy_boy
Birinci_Ben