Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knights of the Old Temple: Infernal Crusade

Faerdun

Öne çıkan mesajlar

Geçen gün aldım

açıkçası Lotr:Return of the King e benziyor oynanış,combolar büyüler güzel,
eğlenceli bir oyun vuruosunuz kesiosunuz,müzikler de güzel

sadece bir süre sonra tekdüze olabiliryor ama ortaçağı seviyorsanız bence hosunuza gider[signature][hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

Çok uzun zamandır beklediğim bir oyundu. Hemen alayım yarın.[signature][hline] Yukarda boşunamı UltimaTRSözlük linki vermişler..
Elcia, 07 February 2004 01:00 tarihinde demişki:
ama yazmadım geri bişi..ööle saçma mesaja ne yazıım!!!hee evet çoştum hade birlikte çoşalım diicem sanki..

Sosyal ağlarda paylaş

ben de geçenlerde aldım güzel oyun ara demoları izleyemiyorum makinamda olan bi sorundan dolayı ama oyun gusel yalnız biraz kısa yapmışlar oyunu sanırım 2 gun oynadım sonlara geldim nerdeyse yani... kısa olması dışında guzel oyun... alın oynayın...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler bende kaplamalar falan renksiz dümdüz gözüküyo sanki cs deki beyaz duvarlar hilesi gibi neden acaba ekrankartım ATI Radeon 9800XT 256ddr :( hiçbi oyunda böyle sorun yoktu :([signature][hline]-SoE- Sabers of Eternity JA Clan
TsF Turkish Special Forces CS Clan http://www.tsfclan.net
-FrF- Star Wars Galaxies Rebel Clan
_HG_ Hellguards Call of Duty Clan
J.t.A Join the Army Battlefield Clan
[LD] Line destroyer HALO Clan
TeB Turkish Elite Batallion RTCW Clan
UnF Unreality Fighters UT Clan
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Enclave gibi bir oyunu yapan firmadan nasıl böyle iğrenç bi oyun çıktı anlamadım ya. hiç bir özelliği olmayan üstelik 3 cd olan iğrenç bir oyun. hiç tavsiye etmiyorum[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Öğlen aldım, şimdi deneme fırsatım oldu. Oyun gayet güzel.. Gerek grafik, gerek etkileşim vs. gayet güzel bir yapım olmuş. 2-3 saat boyunca başından kalkamadım. Kesinlikle öneriyorum herkese..[signature][hline] She's smiling like heaven is down on earth
Aşk ve pilav böceği

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Hah o bölümde duvardaki resimlere benzetmeye çalışcaksın. Yani ortasından boş bir çizgi geçecek. Benimde en zorlandığım yerlerinden biri orasıydı (ehe en zor landığım yer son bölüm oyunu bi türlü bitiremedim=P)[signature][hline] She's smiling like heaven is down on earth
Aşk ve pilav böceği

Sosyal ağlarda paylaş

Dene daha dene=) Ha bide bir ip ucu veriyim. Küçük daire bir tam dönüş yaptığında büyük dairede tam dönüş yapmıyor, yarım dönüş yapıyor. Yani büyük dairenin tam dönmesi için küçüğü iki kere çevireceksin.[signature][hline] She's smiling like heaven is down on earth
Aşk ve pilav böceği

Sosyal ağlarda paylaş

ya bu knights templar olduğunuz ve 50 çeşit silah atraksiyonu yaptığınız oyun değil miydi? ben sadece konsollarda çıktı sanıyordum, pc'de ise ilk fırsatta alayım, tv'de görmüştüm de canım çekmişti.. :)[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

su burclar hakkinda biraz ipucu verebilecek olan var mi :) ?
mesela haritaya gore mi yapıcaz kitaba gore mi?
harita ne ise yarıyo kitap ne ise yarıyo
ve duvarda kuzey ne taraf (haritada sag ust ama duvarda ust taraf mı yoksa sag ust taraf mı )[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

abi burşlarda düz olduunu sanıyosun tam yukarı sanıyosun ama rezalet kameradan sana düz görünen aslında hafif yamuk oluyo yani en üstte birşeşmiyo tam biraz sağa yatık oluyo yaptıktan sonra çevirme aletinden uzaklaşıp bi bak şöyle

ben de lvl 29 u geçemedim[signature][hline]nasıl oluyor zaman bir türlü geçmezken yıllar hayatlar geçiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...