Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alınık Hurda Laptop

tambjk

Öne çıkan mesajlar

Elinizin altında hiç kullanmadığınız, çalışır vaziyette laptop var mı?

Ekranı kırık fln olsun önemli değil, tv'ye bağlayıp, torrent ile film dizi indirip izlemek için kullanmayı düşünüyorum. Ekranda görüntü olmasa bile açılsın çalışsın yeter.

donanım olarak;
-min 2gb ram
-HDMI çıkış portu
-Sağlam usb girişler
-En az Core2duo ayarında işlemci.

donanıma göre 100-150 TL ye yada dürüm karşılığı elinden çıkartmak isteyen varsa alabilirim hurdanızı.
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

raspi2 aldım 110 liraya bugün yarın gelir kargo. ona bi de yüz liraya dac alıcam yakın zamanda, 1080p oynatma performansını bildiririm burda. laptoptan daha işlevli olur iyi olursa, nitekim hurda laptop 1080p oynatamıyo

en az core2duo ayarında bi işlemci bulabilirsem, oynatabilirim diye düşündüm. Sen dene bakalım abi, bu derde bir çözüm olabilir belki, laptop taşıyıp bağlama hamallığından kurtulabilirz böylelikle.
Sosyal ağlarda paylaş

kanka bende macbook var core2 duo verem 900TLden

tambjk said:

Drall said:

raspi2 aldım 110 liraya bugün yarın gelir kargo. ona bi de yüz liraya dac alıcam yakın zamanda, 1080p oynatma performansını bildiririm burda. laptoptan daha işlevli olur iyi olursa, nitekim hurda laptop 1080p oynatamıyo

en az core2duo ayarında bi işlemci bulabilirsem, oynatabilirim diye düşündüm. Sen dene bakalım abi, bu derde bir çözüm olabilir belki, laptop taşıyıp bağlama hamallığından kurtulabilirz böylelikle.

Kaldırmıyorlar abi kasma bende mac var 1080 izlerken 6 saniyede bi tekliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Evde çocuk odasında çizgi film için kullandığım eski laptopum da core2duo p8600 işlemci 4gb ram, hd4650 ekran kartı var, oynatıyordu full hd. cep telefonu işlemcilerinin 4k oynattığını, hatta 100-200TL lik set boxların kıytırık işlemcilerinin oynattığını düşündüğümüzde problem yaşamam gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...