Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurt dışı Internet problemi 9 Haziran'da çözülüyor

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Yurt dışı Internet problemi 9 Haziran'da çözülüyor

02/06/2003 19:04
[Ferhat Can Kurt]
Kaynak: SKYTURK

Bildiğiniz gibi Cezayir'de olan depremden 2 gün sonra yurt dışı ile irtibatımız neredeyse kesilmişti. Türk Telekom Başkanı'nın açıklamasına göre bu problem 9 Haziran'da giderilecek. Yani haftaya pazartesi problem kalmayacakmış. Umarım gerçekleşir.

Bu haberde bir şey dikkatinizi çekti mi acaba? Evet, Türk Telekom'dan ilk kez bir yetkili açıklama yapıyor, gözlerim yaşardı. Tarihi bir ana tanık oluyoruz şu an :))[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

6 ay sonra satılıo zaten. Hiç sanmıyorum alt yapı yenilemesi yapıcaklarını, yapsalar acıklarlar zaten. Gizli yapılan bişey şirket değerine yansımıyacağı için eh bir anlamıda yok yapmalarının.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Bazı hayvanlar eşittir ama bazıları daha eşittir /Animal Farm
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
slayer__, 06 June 2003 22:36 tarihinde demiş ki:
said:
-xL-, 06 June 2003 22:26 tarihinde demiş ki:
9 Haziran "Kurtuluş Günü"[hline] Önemli Olan Yolu Bilmek Değil. Yolda İlerlemektir..
xL

heycanlanma =p

bugun oley shadowbane oynıcam 2.5 haftadan sonra dedim noldu "... telekom" diye başlayan cümleler kurdum =)

terbiyesiz seni..[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

Ben pek umutlu diilim ama aldıkları bu paraya 10 saniyede tamir etseler tatmin olmam ben.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...