Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakan Yakın GS'de

khala

Öne çıkan mesajlar

telsim'in futbol şeysinden mesaj geldi bu konuda. büyük çoğunlukla kesinleşmeden vermiyolar haberleri. umarım bu da doğrudur. [edit: ki resmi sitede de doğrulanmış.]
iyi bi transfer bence. tabi ne kadar para vermişizdir bilemiyorum ama fazla para saçacak durumda olmadığımızı göz önünde bulunduruyorum.
inşallah takım genelinde sular biraz durulur.[signature][hline]kender on the roof

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 25 Ocak 2005 21:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

basel'deyken çatır çatır oynuyodu bu adam. iyiydi baya.
bu arada 1 yıl oynamama hadisesi biraz abartı olmuş. bu adam euro2004'te oynadı çünkü isviçre milli takımında. sonra da 2004-05 sezonu içinde stuttgartla 2 maça çıkmış. bilmiyorum şans mı bulamamış sakatlık mı geçirmiş de sakat değilse kısa bi sürede form bulabilir. tabi takıma da alışması lazım.
kendini bulursa baya yararlı bi transfer olur kesinlikle.[signature][hline]kender on the roof
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçe geçen sezon'un devre tatilinde çok urağraşmıştı ama stuttgart'a gitmişti.bence gs adına süper bir transfer[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

ze roberto hangi takımda oynuyor ?[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

Hakan Yakın transferinin bu kadar hızlanmasının tek nedeni Yönetimin Hagi nin gönlünü almak için yapıldığını düsünüyorum . Ze Roberto ya gelince galatasarayın Brezilya Milli Takımının ilk 11 inde daimi yer alan bir oyuncusunu transfer edecek kadar bir butcesi oldugunu zannetmiyorum bence asparagas haber . Lucatelliinin transferi ise cok gereksiz bir girişim olur . Bu kadar fazla transfer yapılma istegi heralde takımın transfer aclıgından olsa gerek .Hatırlarsanız Conceicao Galatasaray a geldiginde havaalında daha ismini bile bilmedikleri adama mükemmel bir ilgi vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...