Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa yakasında çaycı, temizlikçi, bekçi gibi bir iş aranıyor

Flam

Öne çıkan mesajlar

yanlış bölüme mı açtım bilmiyorum, yanlışsa modlar taşırsa çok sevindirik olurum.

-----

DUR dur dur! ek$i linkini görünce hemen uyuz olup çıkma, bi oku hele. ek$iye de yazdık mecburen, bişeyler çıkar diye. yoksa pati kodamanlarının yerini tutmaz.

https://eksisozluk.com/besiktastaki-guleryuzlu-amcaya-destek-oluyoruz--4946699

ağalar paşalar, hepiniz zengin, iş hayatında takılan, lafı sözü geçen adamlarsınız, nakit verelim diyoruz her ay, inat ediyor yok diyor.

varsa çevresinde işyerinde böyle bir elemana ihtiyacı olan, amca efendi bir amca. kıymet de bilir gibi görünüyor.

üçüncü entrydeki notu da gözönünde bulundurun. aradım konuştum durumuyla alakalı ne işler yapar diye sorarken öğrendiklerimdir onlar.

çaycı, temizlikçi, bekçi, hademe, getir götür işleri, odacı... ne bileyim, amcanın sağlık sorunu yok. sadece yaşlı olduğu için "kol kuvvetine dayanmayan" bir iş arıyoruz. işte ne bileyim kahvede çay bile dağıtır, yapar birşeyler. siz daha iyi anlarsınız ben memur adamım iş miş bilmem. ben de tanıdıklarıma söyledim, bakalım bir arkadaş bakıyor ama tuzla'da bir şirkette gece bekçiliği dedi, orası da uzak, olmaz.

bakın işte. güveniyorum size patiler.
Sosyal ağlarda paylaş

amca 5-10 kişiye kadar yemek de çıkarabilirmiş aşçılığı da varmış. böyle antep tarafının falan yemeklerini yapıyormuş.

beşiktaşta esnafa arasında amcayı sorabilirsiniz, bir senedir orada tezgahını açıyormuş severlermiş amcayı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...